Start Stylowy dzieciakCo w sklepach CELINUNUNU – marka modowa Celine Dion

CELINUNUNU – marka modowa Celine Dion

przez Redakcja
celinununu marka celine dion ubrania dla dzieci unisex gender

Piosenkarka Celine Dion wraz z marką nununu wypuściła limitowaną kolekcję ubrań dla dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego – w końcu wielu celebrytów bierze się świat mody, czy urody. Jednak oprócz tego, że kolekcja Celine jest ładna – posiada również ważne przesłanie. Jest ona unisex, czyli nie rozróżnia ubranek pod względem płci. Co więcej – propaguje wolność wyboru płciowej – nienarzucanie dzieciom koloru różowego, przypisanego dziewczynkom, czy niebieskiego, przypisanego chłopcom. Zobaczcie same spot reklamowy marki Celinununu – jest naprawdę zabawny! 🙂

Kolekcja CELINUNNU

Założeniem CELINUNUNU, bo tak nazwano wspólny projekt,  jednoczy dwie siły jednym głosem: moda ma moc kształtowania ludzkich umysłów. Chodzi o to, by inspirować swoje dzieci, aby były wolne i znalazły swoją indywidualność przez ubrania. CELINUNUNU to wspólne partnerstwo kultowej artystki Céline Dion oraz współzałożycieli i projektantów nununu dla dzieci (nununuworld.com) Iris Adler i Tali Milchberg. Razem, te gwałtowne siły płci żeńskiej stworzyły nową dziecięcą markę odzieżową, która hołduje równość i wolność ducha, służąc jako platforma dla nowej humanistycznej edukacji.

celinununu marka celine dion ubrania dla dzieci unisex gender

CELINUNUNU uwalnia dzieci od tradycyjnych ról chłopca / dziewczyny i umożliwia „młodym ludziom wzrastanie na wartościach równości, ze swobodą umacniania własnej siły osobowości opartej na wzajemnym szacunku. Marka oscyluje wokół wartości edukacji i dialogu wzmacniającego.

celinununu marka celine dion ubrania dla dzieci unisex gender
celinununu marka celine dion ubrania dla dzieci unisex gender

Celine Dion – o marce

„Wierzymy, że doświadczenie edukacyjne jest możliwe dzięki ubraniom dziecięcym, ponieważ moda buduje koncepcje głęboko w naszych umysłach i zmienia wzorce myślowe. Może stworzyć równość i rozwinąć inteligencję emocjonalną, która napędza praktykę odpowiedzialności, wolność i elastyczność myśli. Ludzie, a co za tym idzie – mali ludzie, wyrażają siebie poprzez ubrania. Chcielibyśmy umożliwić im bycie tym, kim są, aby ich wybory były kierowane przez ich własną prawdziwą istotę i wolny duch, poza stereotypami lub jakąkolwiek normą. Dialog między ubraniami, a kreatywnością / sztuką wzmacnia dyskusję o humanistycznej edukacji, która jest wolna od płci, wzmacnia siłę osobowości i nadaje przestrzeni duchowej wzrost. Jest to edukacja, którą można zaszczepić w oparciu o ideę równości i szacunku dla ludzkości. CELINUNUNU wzmacnia siły kreatywności i wyobraźni, inspirując wolność ducha i dialog dla wszystkich. Ponieważ wszystko jest możliwe, jednakowo.”

You may also like

Zostaw komentarz