Start Gdzie na zakupy Black Friday 2018

Black Friday 2018

przez Redakcja
black friday wyprzedaż czarny piątek

To już pojutrze! Największe zakupowe święto w roku puka do naszych drzwi.. a może raczej portfeli? 🙂 Skąd wziął się Black Friday? Tradycyjna wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie po Dniu Dziękczynienia rozpoczyna się sezon świątecznych zakupów. Tam też wiele sklepów w tym dniu działa całodobowo, zachęcając klientów znacznymi zniżkami do wydawania pieniędzy w dużych ilościach. Jak wszystkie inne amerykańskie tradycje, szybko i ta zakupowa dotarła do Polski. Również u nas jest to dzień ogromnych wyprzedaży i zniżek, a także kolejek w sklepach i brakujących miejsc na parkingach 😉 A jak wygląda Black Friday w dziecięcych sklepach?

Black Friday lista sklepów dziecięcych

Wiele z firm oprócz samego czarnego piątku kultywuje black week, czyli wyprzedażowy tydzień przed black friday. Każdego dnia w promocji dostępne są inne produkty, różnić się może również wysokość rabatu.

 • Taka sytuacja ma miejsce w H&M – od początku tygodnia rabat rośnie. Dziś ma już wysokość 50%! Niestety – jedynie na wybrane towary z kategorii Dziecko, Kobieta, Mężczyzna i Dom. Wybór jest jednak na tyle duży, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie 🙂 Czym zaskoczy nas H&M w sam black friday? Będziemy Was informować. Aktualizacja 23.11 – cały sklep H&M obowiązuje rabat 20%! 
 • W Reserved  -20% na całą kolekcję – robiąc zakupy online należy wpisać w koszyku kod Re18blackpl, stacjonarnie zniżka obowiązywać będzie w piątek.
 • ZARA – brak informacji. Prawdopodobnie będzie to rabat na wybrane produkty. Aktualizacja 23.11 – -50% na wybrany asortyment.
 • Cubus:  brak informacji. Aktualizacja 23.11 – -20% na całą kolekcję!
 • C&A:  brak informacji. Aktualizacja 23.11 – -20% na wszystko!
 • Smyk:  Aktualnie na stronie widnieje promocja z wyprzedażą wybranych produktów z rabatem do 50%. Czy na Black Friday będzie inna? Poinformujemy Was. Aktualizacja 23.11 – -20% na buty i ubrania!
 • 5.10.15: W 5.10.15 obowiązuje aktualnie Black Week – cała kolekcja przeceniona jest o 55%, obowiązuje również rabat na zabawki – do -25%. Zobaczymy czy podniosą przecenę w sam piątek 🙂
 • Kappahl: -tu również trwa black week – aktualnie rabat na swetry damskie i męskie. Zobaczymy, czy przyjdzie czas i na kolekcję dziecięcą. Aktualizacja 23.11 – do -50% na wybrane artykuły (również dziecięce).
 • CCC: -20% na wszystko! Rabat obowiązuje stacjonarnie i online.
 • Deichmann: -20% na wszystkie buty, torebki i akcesoria.
 • endo.: aktualnie obowiązuje Black Night – do -70% na wybrane pozycje. Aktualizacja 23.11 – ponownie do -70%na wybrany asortyment.

Black Friday 2018

Będziemy dla Was aktualizować informacje. Mamy nadzieję, że Wasze wyprzedażowe zakupy się udadzą. Warto robić zakupy online – wtedy mamy największy wybór rozmiarów i modeli. W sklepach w piątek z pewnością będą tłumy. Musimy jednak liczyć się z tym, że przesyłki przyjdą z pewnością z opóźnieniem. 

You may also like

Zostaw komentarz