Start Stylowy dzieciakCo na głowie Najmodniejsze fryzury dla dzieci

Najmodniejsze fryzury dla dzieci

przez Redakcja
Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018

Mała głowa, mały problem? Nic bardziej mylnego! O ile dorosły sam sobie wybierze fryzurę w której będzie się dobrze czuł, o tyle z dzieckiem jest większy problem. Przecież wybrane uczesanie musi się podobać nie tylko nam, lecz również samemu zainteresowanemu. I tu zazwyczaj powstaje problem. Dlatego spieszymy Wam z podpowiedziami, jakie są teraz najmodniejsze fryzury dla dzieci.

Modne fryzury dla dzieci – fryzury dla dziewczynki

Większość dziewczynek lubi nosić długie włosy, z których mama codziennie wyczarowuje inne cuda. Dla mamy również fason ten jest wygodny, ponieważ podczas ważnych uroczystości włoski można rozpuścić, bądź też elegancko upiąć, zaś na co dzień – zrobić szybkiego koka lub dobrze trzymającego się warkocza. Małe modnisie jednak czasem buntują się przeciwko „zwykłym” fryzurom – wtedy warto pomyśleć o popularnym bobie. Dłuższy przód i krótszy tył wyglądają elegancko zarówno w formie rozpuszczonej, jak i upiętej. Pamiętajmy jednak, by włoski sięgały przynajmniej do ramion – wtedy można je spokojnie spiąć, by nie przeszkadzały dziecku w zabawie/nauce. A co dla małej chłopczycy? Krótkie fryzurki są zawsze cool! Nie są wcale zarezerwowane wyłącznie dla chłopców! Jeśli Twoja pociecha nie lubi się czesać, a tym bardziej myć i rozczesywać długich włosów – wybierzcie modne krótkie obcięcie. Zawsze włoski można zapuścić, a nuż Twoja córka pokocha właśnie ten fason.

fryzura dla dziewczynki do szkołyfryzura dla dziewczynki do szkoły

Najmodniejsze fryzury dla chłopca

Mali chłopcy najczęściej nie przywiązują większej uwagi do tego co noszą na głowie. Ważne, by latem nie było im za gorąco, a zimą nie było za zimo w głowę. Jednak czasy, kiedy chłopców ścinało się maszynką „trójką” odeszły do lamusa. Teraz oni również powinni być obcięci nie tylko wygodnie, lecz również modnie. A jakie są najmodniejsze fryzury dla chłopca?

Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018Modna fryzura dla małego chłopca 2017 2018

Dużą popularnością cieszą się fryzury wykonane zarówno maszynką, jak i nożyczkami. Czyli dłuższa góra, krótkie boki. Dodatkowo mali fani piłki nożnej, chcąc upodobnić się do swoich piłkarskich idoli, często wybierają modne wzorki wycinane na włosach. Kreski, szlaczki oraz ciekawe cieniowania sprawią, że Twój syn wyróżni się na tle kolegów z przedszkola/szkoły. Nadal w modzie jest dziecięcy irokez – postawiony na żelu środek włosów doda pazura każdemu maluchowi. Oczywiście – możesz postawić na tradycyjne obcięcie – ważne, by fryzura podobała się zarówno Tobie, jak i Twojemu małemu mężczyźnie.

You may also like

Zostaw komentarz