Start Stylowy dzieciakCo na głowie Hit lata – turban na głowę dziewczynki

Hit lata – turban na głowę dziewczynki

przez Redakcja
turban na głowę dziewczynki hit lato 2018
turban na głowę dziewczynki hit lato 2018

Zdjęcie pochodzi z oficjalnego profilu na instagramie Natalii Siwiec

Dawno minęły czasy, kiedy turban był atrybutem używanym głównie do celów religijnych lub tradycyjnych wśród Nigeryjczyków. Patrząc na najnowsze pokazy mody, turban stał się absolutnym hitem tego sezonu! Teraz każdy fashionista zgodzi się ze mną, że turban jest najnowszym trendem używanym do osiągnięcia stylowego wyglądu.  Łatwo jest go powiązać i za każdym razem możemy stylizować go inaczej.  Coraz częściej możemy zobaczyć turbany na polskich ulicach – nie bojące się mody pani chętnie wiążą go na głowach swoich, ale nie tylko! Widzałyście już turban na głowie małej dziewczynki?

Turban – gorący trend lata 2018

Turban jest modą najczęściej noszoną jako zwykłe nakrycie głowy w całej Południowej Azji, Afryce Północnej i kilku innych krajach, ale teraz odnalazł się w świecie mody, aby dodać niepowtarzalny akcent do wielu stylizacji. Ostatnio zdjęcie swojej córeczki w turbanie wrzuciła na swój instagramowy profil Natalia Siwiec – jak Wam się podoba jej mała księżniczka? Naszym zdaniem wygląda wyjątkowo słodko 🙂 Jeśli podoba Ci się turbanowy trend – mamy dla Ciebie kilka propozycji, gdzie możesz nabyć turban dla dziewczynki.

Turban Looks by Luks

turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018

Szukając dla Was turbanów w sieci najbardziej oczarowała nas firma Looks by Luks. Ich turbany zdecydowanie przyciągają uwagę – nie wiem, czy to przez cudowne wzory, czy też przez śliczne modelki, które je prezentują. Co więcej – Looks by Luks proponuje nie tylko turbany dla małych dziewczynek, lecz również dla tych nieco starszych 😉 Możecie kupić identyczne turbany i wykorzystać je w bliźniaczych stylizacjach mama-córka.


„Looks by Luks” to marka unikatowych nakryć głowy. Nasze turbany przykuwają uwagę swoim awangardowym designem, a jednocześnie ich krój rozwiązuje problem zsuwania się czapek na oczy. Pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również gwarantują ochronę przed słońcem, zimnem i wiatrem. Inspiracją do stworzenia pierwszych turbanów były narodziny naszej córki Mii, a także brak na rynku oryginalnych nakryć głowy dla dzieci. Na wyraźną prośbę klientek kolekcja turbanów rozszerzyła się również o turbany damskie w zestawach mama-córka, a także kolekcje limitowane dla bardziej wymagających klientek, które chcą być na bieżąco z obecnymi trendami w modzie. /looks by luks/.


Turban dla dziewczynki marki Lilandia

turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018

Równie ciekawe propozycje ma dla Was Lilandia. Cudowne turbany – jednokolorowe, bądź w fantazyjnych wzorach, przyprawią o szybsze bicie serca niejedną fashionistkę. Tylko jak tu zdecydować się na jeden? 🙂

Lilandia jest miejscem w którym powstają wyjątkowe ozdoby do włosów oraz dekoracje do pokoików dziecięcych. Jest to działalność pełna pasji i miłości do tworzenia rzeczy wyjątkowych, niepowtarzalnych, pięknych . Projektując i tworząc każdy, nawet najmniejszy produkt wkładane jest całe serce i ogrom precyzji pragnąc zadowolić każdego klienta. Zapraszamy na zakupy!

Turban dla dziewczynki z Aliexpress

turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018turban na głowę dziewczynki hit lato 2018

Jeśli nie chcecie na turban wydać 30-50zł, zawsze możecie zamówić go na Aliexpress. Tam ceny kształtują się wokoł kilku-kilkunastu złotych (w zależności od wzoru). Pamiętajcie jednak, że na zakupy z Ali trzeba będzie poczekać kilka tygodni. Jednak cena znacznie różni się od tej proponowanej w Polsce 😉 Możecie kupić tam kilka egzemplarzy a u nas jeden 😉 A jak to bywa na Ali – jest w czym wybierać!

You may also like

Zostaw komentarz