Start Stylowy dzieciakCo na głowie Must have – kapelusz słomkowy !

Must have – kapelusz słomkowy !

przez Redakcja
hit lata kapelusz słomkowy

Wiosna i lato rządzą się swoimi prawami. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, iż w ciepłe dni możemy podarować sobie czapkę i zostawić ją w domu, (koniecznie sprawdź cały artykuł na temat tego, dlaczego NIE należy zakładać dziecku czapki) jednak są takie nakrycia głowy, które świetnie sprawdzą się w ciepłe miesiące. Zdecydowanie należy do nich kapelusz słomkowy, który przeżywa ostatnio swój renesans. W kapeluszach chodzą nie tylko trendsetterzy i fashioniści, lecz również sporo małych dzieci. Gdzie go kupić i jaki model wybrać?

Kapelusz słomkowy H&M

Zdecydowanie największą ofertę kapeluszy słomkowych ma sieciówka H&M. Możemy tam przebierać we wzorach i kolorach, a także wybrać tradycyjny kapelusik z nieszablonowami dodatkami. Mogą to być pomponiki, piórka, sztuczne kwiaty, czy fantazyjne wstążki. Sprawdźcie sami:

Jest w czym wybierać 🙂 Każda mała modnisia oraz chłopak na czasie znajdzie tu model idelany dla siebie. Co więcej – ceny kapeluszy zaczynają się już od 20zł, dlatego możecie kupić ich kilka, by zawsze znalazł się odpowiedni do danej stylizacji.

Gdzie jeszcze szukać kapeluszy i z czym je nosić?

Aktualnie kapelusz słomkowy jest jednym z najgorętszych trendów, dlatego różne modele możemy znaleźć w większości popularnych sieciówek. Bardzo ładne kapelusze znajdziemy także w Reserved – szczególnie w oko nam wpadł kolorowy kapelusz z uszkami/rogami na górze 😉

Gdzie nosimy kapelusz słomkowy? Wszędzie! Dodatek ten jest na tyle uniwersalny, że świetnie sprawdzi się do casualowych, dziennych stylizacji, jak również będzie doskonałym uzupełnieniem eleganckiego setu. Tak więc możesz założyć go dziecku zarówno na ślub przyjaciólki, jak i na zakupy w galerii handlowej. Dzięki swojej plecionej formie kapelusz jest przewiewny, a jednocześnie stanowi doskonałą barierę przed promieniami słonecznymi. I jest po prostu mega uroczy! Jeśli Wam również przypadł do gustu tak jak i nam – koniecznie kupcie go swoim pociechom 🙂 W H&M największy wybór kapeluszy jest online – jeśli jednak macie po drodze stacjonarny butik wpadnijcie z dzieckiem przymierzyć jakikolwiek model i dobrać mu odpowiedni rozmiar 🙂

You may also like

Zostaw komentarz