Start Stylowy dzieciakCo na głowie Kolorowe włosy dziecka na lato

Kolorowe włosy dziecka na lato

przez Redakcja

Mamo, chcę mieć kolorowe włosy! 

Czy i Ty usłyszałaś już te hasło od swojego dziecka? Mnie to nie ominęło 🙂 Moda na kolorowe włosy u dzieci coraz bardziej rośnie w siłę. Przy okazji Mundialu w sklepach pojawiły się kolorowe kredy do włosów, spreje i farbki, które po jednym myciu spływają wraz z szamponem. Wiele maluchów chodziło z biało-czerwonymi pasemkami. A jakie jest Twoje zdanie na temat malowania włosów dzieciom?
kolorowe włosy różowe włosy

Nie pamiętał wół, jak cielęciem był

Która z Was pamięta dziecięce lata, kiedy to każda z nas marzyła o kolorowych pasemkach? Mamy rzadko zgadzały się na prawdziwe farbowanie, jednak od czego miało się kolorowe bibuły? 🙂 Pamiętacie, że nacierane włosy mokrą bibułą pokrywały się lekko jej kolorem? Już wtedy można było nabyć kolorowe spreje w hipermarketach – niejedna z nas skusiła się na kolorowy zawrót głowy mając lat kilka/kilkanaście – dlaczego więc odmówić tej chwilowej i nieszkodzącej przyjemności naszym dzieciom?

Zmywalne kolorowe farby do włosów

W drogeriach możemy nabyć kilka rodzajów zmywalnych farb do włosów, które są całkowicie zmywalne po jednym, bądź kilku myciach. Farby nanoszone są kredą, sprejem, bądź kolorowymi mazakami. Jeśli Twoja córeczka marzy o fryzurze niczym Ranibow Dash z My Little Pony, a Twój syn o niebieskiej grzywie – dlaczego by latem, w wakacje nie spełnić tego marzenia? Nawet najbardziej szalony kolor całkowicie zmyje się po jednym, lub kilku myciach.. do początku roku szkolnego z pewnością! 😉

Kolorowe zmywalne farby – gdzie kupić?kolorowe włosy niebieskie włosy

Dla dzieci najlepiej sprawdzą się kolorowe spreje do włosów, a także kredy do włosów, które dostaniemy nie tylko w drogeriach, ale także hipermarketach. Wiele kosmetyków możecie zamówić również online, np:

  • Kreda do kolorowania włosów – dzięki temu zastawowi w szybki i prosty sposób zmienisz kolor swoich włosów. Dobrym pomysłem jest użycie kredy do koloryzacji wybranych pasemek. Jest to idealny pomysł na imprezę lub wakacyjne szaleństwo. Kreda jest łatwo zmywalna, wystarczy do tego celu odrobina szamponu i wody.
  • Zaszalej i zmień kolor włosów na jeden dzień. Sięgnij po koloryzujący spray do włosów Sibel, który oprócz nadania włosom koloru, delikatnie je stylizuje. Kosmetyk dokładnie pokrywa każdy rodzaj włosów. Teraz codziennie możesz mieć inny kolor włosów, gdyż efekt utrzymuje się tylko do pierwszego mycia. Łatwo można go także wyczesać. Zatem… eksperymentuj i szalej!
  • Pastelowy kolor na całych włosach czy na ich końcówkach? Wybór należy do Ciebie! Color spray to produkt dla osób lubiących zmiany. W jednej chwili zmienia Twój wizerunek. Kolor utrzymuje się do 3 myć. Produkt jest łatwy i wygodny w aplikacji, niezależnie od tego czy nakładany jest na całe włosy czy tylko na końcówki.

You may also like

Zostaw komentarz