Start Gdzie na zakupy Kupino.pl – dowiedz się, które produkty są aktualnie w promocji

Kupino.pl – dowiedz się, które produkty są aktualnie w promocji

przez Redakcja
kupiono.pl gazetki promocyjne w jednym miejscu

Doskonale wiemy, jak zabiegani są rodzice oraz jak doceniają zakupy z rabatami. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas na to, by przeglądać dziesiątki gazetek w poszukiwaniu najlepszej oferty. Mamy dla nich idealną propozycję – Kupino.pl, czyli zestawienie aktualnych gazetek w jednym miejscu, dostępnych za jednym kliknięciem myszki! Każdego dnia w marketach, drogeriach i sklepach odzieżowych czy obuwniczych są organizowane przeceny i promocje. Jeżeli chcesz się w nich zorientować, możesz to zrobić przeglądając gazetki promocyjne. W elektronicznej wersji są one dostępne na stronie Kupino.pl.

Poznaj Kupino.pl – zlokalizuj szybko najlepsze promocje

Na stronie internetowej www.kupino.pl znajdziesz zarówno aktualne, jak i archiwalne gazetki oraz katalogi reklamowe wydawane przez dyskonty, drogerie i sklepy wielkopowierzchniowe w formie elektronicznej. Takie materiały są dziś powszechnie wykorzystywane przez właścicieli sklepów i sieci handlowych, a to dlatego, że pozwalają zaprezentować klientom aktualne promocje i tym samym zachęcają do dokonania zakupów.

Dotychczas zawsze przynosiłeś z zakupów gazetki reklamowe? Teraz nie musisz już tego robić – z aktualnymi promocjami możesz zapoznać się w wygodny sposób, czyli online na wspomnianej stronie internetowej. Poznaj korzyści i wady korzystania z Kupino.pl.

Informacje o promocjach w jednym miejscu

Jedną z największych zalet portalu Kupino.pl jest to, że są na nim publikowane gazetki reklamowe różnych sieci handlowych. Aktualnie użytkownicy mogą przeglądać gazetki następujących sklepów: Kaufland, Lidl, Castorama, Ikea, OBI, Auchan, Carrefour i RTV Euro AGD. W praktyce niezależnie od tego, czy chcesz zrobić jedynie podstawowe zakupy spożywcze, czy też zakupić odzież dla dziecka lub sprzęt AGD do domu, szybko zorientujesz się w aktualnych promocjach.

Ponieważ najnowsze gazetki marek takich jak Tchibo, TXM i pozostałych są zamieszczane na stronie regularnie, możesz zrezygnować z ich papierowych wersji. Z treścią aktualnej gazetki będziesz mógł zapoznać się w dowolnym momencie i dodatkowo zrezygnować z papierowej wersji, dzięki czemu przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego.

Intuicyjna obsługa, czyli jak działa Kupino.pl

Kupino.pl to portal stworzony z myślą o wszystkich klientach poszukujących informacji o promocjach w sklepach. Korzystanie z niego jest bardzo intuicyjne. Interesującą Cię gazetkę możesz znaleźć na kilka sposobów – wpisując jej nazwę w pasek wyszukiwania lub określając kategorię, do której należy sklep (np.: AGD i RTV, hipermarkety i supermarkety, sklepy zoologiczne lub artykuły dziecięce i zabawki).

Aktualne gazetki najpopularniejszych sklepów znajdują się też na stronie głównej, tuż pod wyszukiwarką. Dotarcie do zawartych w nich informacji nie sprawi Ci zatem najmniejszych problemów.

Poznaj produkty w promocji

Na stronie Kupino.pl regularnie publikowane są aktualne gazetki promocyjne sklepów m.in. spożywczych, odzieżowych i specjalizujących się w sprzedaży sprzętu RTV i AGD. Ponieważ gazetek i katalogów jest wiele, możesz nie mieć czasu na przeczytanie ich wszystkich. Jak w takiej sytuacji zyskać pewność, że produkty, które zamierzasz zakupić, są oferowane w przystępnych cenach?

Na stronie Kupino.pl znajdziesz informacje o towarach w promocji – wystarczy, że wybierzesz zakładkę „Produkty w promocji”. Jeżeli dany produkt Cię zainteresuje, możesz sprawdzić, w którym sklepie jest on oferowany w podanej cenie.

Przeglądaj gazetki reklamowe na dowolnym urządzeniu

Ponieważ Kupino.pl to responsywna strona internetowa, interesujące Cię gazetki możesz przeglądać zarówno na komputerze, jak i tablecie czy smartfonie. To powoduje, że niezależnie od miejsca, w którym się znajdziesz, będziesz mógł zapoznawać się z aktualnymi promocjami czy przecenami – konieczny jest jedynie dostęp do internetu.

You may also like

Zostaw komentarz