Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Książka dnia – Mamo, opowiedz o sobie

Książka dnia – Mamo, opowiedz o sobie

przez Redakcja
książka mamo opowiedz o sobie

Każde dziecko ciekawe jest jaka była jego mama w młodości, o czym marzyła i jakie miała poglądy. Wiadomo – kiedy dorośnie zadaje te pytania, jednak nie wszystko zdołamy zapamiętać. A może ktoś coś za nas dopowie.. a może nie zdążymy udzielić wszystkich informacji.. Życie lubi płatać figle. Dlatego dziś mamy wyjątkowo propozycję dla mam, a nie dla dzieci – książkę „Mamo, opowiedz o sobie”.. Może to być prezent dla Twojej mamy, jeśli chcesz poznać jej prawdziwą historię, bądź też prezent dla Ciebie – byś mogła opowiedzieć własnymi słowami o samej sobie swoim dzieciom. Kiedyś z pewnością to przeczytają i z przyjemnością odkryją cząstkę Ciebie! 🙂

książka mamo opowiedz o sobieMamo, opowiedz o sobie!

Darowując książkę „Mamo, opowiedz o sobie”, dajesz swojej mamie więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz jej poczucie, że jest dla Ciebie ważna. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz możliwość spisania losów i wspomnień mamy, przelania uczuć co sprawi, że dotąd puste strony dziennika staną się dla niej podarunkiem bardzo osobistym, a dla Ciebie i całej rodziny będą stanowić bezcenną pamiątkę. Pomocą dla mamy w spisywaniu jej dziejów są zawarte w książce inspirujące, krótkie teksty dotyczące obyczajów, kuchni, kultury, mody itd. z czasów jej młodości.

Elma van Vliet uświadomiwszy sobie, że jej matka jest ciężko chora, wymyśliła książkę dla mamy, zbiór pytań, które pomogłyby jej dowiedzieć się, kim naprawdę jest jej najbliższa osoba. Chciała się dowiedzieć, jaka była jako dziewczyna, poznać jej wspomnienia z dzieciństwa, jakie marzenia miała w wieku 18 lat, w kim najpierw się zakochała, jak się czuła w związku z narodzinami swojego dziecka … Inspirowana starą holenderską tradycją spersonalizowanych wspomnień, powstała książka, którą każda mama powinna otrzymać w prezencie.

Pięknie zaprojektowany notes daje możliwość zapisania odpowiedzi na pytania, na których postawienie może być kiedyś za późno.

Bestseller na skalę światową

Elma van Vliet zdecydowała się rozwinąć pomysł w serię książek. Pierwsza z nich została opublikowana w 2004 r., a dziś już miliony osób na całym świecie piszą własne historie. Zapisują wspomnienia, udostępniają je i zachowują na przyszłość. Książki z tej serii są uniwersalne i ponadczasowe. Stworzyły nową markę. Tylko w Niemczech, Danii i Holandii sprzedano ponad 3 miliony egzemplarzy. Prawa do wydań zostały zakupione również przez Włochy, Hiszpanię, Węgry, Norwegię, Finlandię, Brazylię, USA. Seria Opowiedz o sobie stała się międzynarodowym bestsellerem.

Książkę „Mamo, opowiedz o sobie” kupicie w większości księgarni internetowych i stacjonarnych. Koszt ok 30zł.

You may also like

Zostaw komentarz