Start LifestyleDzieciak po godzinach Zagraniczne wakacje z dzieckiem – kup je taniej w przedsprzedaży!

Zagraniczne wakacje z dzieckiem – kup je taniej w przedsprzedaży!

przez Redakcja
zagraniczne wakacje z dzieckiem z dziećmi rodzinne wakacje za granicą

Za oknami zima w pełni – w końcu na taką zimę właśnie czekaliśmy 🙂 No, może nie wszyscy, ale z pewnością nasze dzieci tak. Bałwanom i śnieżkowym wojnom nie ma końca – oto cały urok zimy! Jednak dziś chciałabym Was przenieść w nieco cieplejsze klimaty i mam dla Was zagwozdkę – czy zamówiliście już wakacje? Zima jest najlepszym terminem na zamawianie zagranicznych wakacji – jeśli oczywiście o takich myślicie. Pogoda w Polsce jest niestety niepewna, a dzieciaki nie lubią się nudzić. Dlatego warto przejrzeć już teraz oferty biur podróży i wybrać najlepszą dla Was, w niższej cenie. Jak wiecie, zagraniczne wakacje z dzieckiem w przedsprzedaży zawsze są tańsze – w różnych ofertach mamy zniżki na dziecko, czy też na osobę dorosłą. Choć słowo „tańsze” nie znaczy „tanie”. Doskonale wiem, że wakacje dla całej rodziny za granicą to nie lada wydatek. Na stanie posiadam trójkę dzieci i myśląc o zagranicznych wakacjach muszę nastawić się wydatek rzędu 10tys. Jednak każdemu należy się wypoczynek, a wydając nieco mniej w Polsce (tak, tak, nie oszukujmy się – Polska też już jest droga) pogodę mamy niepewną, a nad morze daleko. A tak, wsiadamy na wybranym lotnisku w samolot, meldujemy się w ciepłych krajach i wypoczywamy 🙂

zagraniczne wakacje z dzieckiem z dziećmi rodzinne wakacje za granicą

Gdzie na zagraniczne wakacje z dziećmi?

Coraz więcej hoteli zagranicznych posiada oferty dla rodzin z dziećmi. Możemy wtedy liczyć na zniżki, na specjalne atrakcje dla naszych maluchów, a także opiekunów, którzy pozwolą nam na odrobinę odpoczynku bez dzieci. Jeśli zdecydujemy się na hotel w którym znajduje się mini klub dla dzieci, możemy być pewni, że zarówno dla nas, jak i dla dzieci będzie to udany urlop. Dlatego po pierwsze musimy wybrać kierunek, który nas interesuje. Najpopularniejsze aktualnie są w Europie Hiszpania, Chorwacja i Grecja, zaś z odleglejszych krajów – Turcja, Tunezja i Egipt. Afrykańskie kurorty mają nieporównywalnie wyższy standard, niż te w Europie za tą samą cenę, dlatego coraz więcej osób wybiera właśnie te kierunki. Sytuacja w Państwach tych uspokoiła się na tyle, że turyści tłumnie powracają do afrykańskich kurortów. Największe biura podróży posiadają wyselekcjonowaną ofertę dla rodzin z dziećmi – najodpowiedniejsze kierunki i najlepsze hotele pod względem atrakcyjności dla maluchów. Przykładowo – na stronie Itaki znajdziemy osobną zakładkę dedykowaną właśnie rodzinom z dziećmi – nie musimy przeszukiwać wszystkich hoteli – tu znajdziemy najlepsze opcje w jednym miejscu.

Na co zwrócić uwagę wybierając hotel na wakacje z dzieckiem?

Hotel El Wekala Aqua Park Resort egipt itaka

Wiele hoteli zagranicznych posiada na terenie ośrodka aquapark dla dzieci, baseny, animacje oraz zróżnicowane place zabaw. Sprawdźmy, czy miejsce gdzie planujemy wyruszyć z dzieckiem posiada właśnie takie udogodnienia. Biura podróży, jak już wspomniałam oferują aktualnie ciekawe propozycje w obniżonych cenach, dlatego jeśli chcecie upolować tańsze wakacje dla całej rodziny – zróbcie to teraz! Większość z nich oferuje gwarancję najniższej ceny, czyli jeżeli w last minute cena spadnie – otrzymacie wycieczkę w jeszcze niższej cenie. Pamiętajcie, by wykupić ubezpieczenie dla siebie i dzieci, jeśli nie jest ono zawarte w ofercie. Wypadki chodzą po ludziach, a szczególnie po dzieciach, dlatego warto zabezpieczyć się w razie w. Nikt z nas nie chce liczyć za granicą sam na siebie, a dodatkowo płacić ogromnych rachunków za lekarzy, czy szpital.

Zagraniczne wakacje – zamów dziś, a będzie taniej

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę decydując się na zagraniczne wakacje z dziećmi? Rezerwując zagraniczną wycieczkę dopytajcie o pokój rodzinny, w którym będziecie mogli komfortowo spędzić czas podczas urlopu. Jeśli macie malutkie dziecko – zapytajcie o łóżeczko dla malucha. Zazwyczaj jest ono bezpłatnie dostawiane do pokoju. Nie zapomnijcie o udogodnieniach typu baseny, place zabaw, animacje na terenie hotelu, kluby malucha, menu dla dzieci, dodatkowe świadczenia dla dzieci, jak również ofertę dodatkowych wycieczek.  A kiedy już zamówicie wybraną wycieczkę, koniecznie powieście na ścianie duży kalendarz, w którym będziecie odliczać dni do dnia wylotu. Zobaczycie, że czas szybko zleci, a wam pozostanie się tylko spakować i ruszyć na beztroskie rodzinne wakacje.

You may also like

Zostaw komentarz