Kristina Pimenova

przez Redakcja

Jej konto na Facebooku śledzi prawie 4,5mln fanów, a na Instagramie 2 miliony, a ona sama już kilka lat temu została okrzyknięta przez kultowy magazyn „Women Daily” najpiękniejszą dziewczynką świata, choć ma dopiero 11 lat! O kim mowa? O Kristinie Pimenovej, pięknej Rosjance, która jest dzieckiem piłkarza Rusłana Pimienowa i byłej modelki Glikeriyi Shirokovej. Wielkie niebieskie oczy i piękne, długie włosy, a także buzia aniołka sprawiają, że nie można oderwać od dziewczynki wzroku.

Jak zaczęła się jej kariera?

Dziewczynka rozpoczęła swoją karierę z modelingiem w wieku 3 lat, kiedy to mama zaprowadziła ją na pierwszy casting.

„Przeszukałam Internet i znalazłam agencję modelek dla dzieci i wysłałam im zdjęcia Kristiny. Zostałyśmy zaproszone na rozmowę i została ona dodana do bazy ich modelek. Jej pierwsza sesja miała miejsce nieco przed czwartymi urodzinami. Kiedy skończyła cztery lata miała już gotowe port folio” (fragment wywiadu, który udzieliła mama Kristiny magazynowi MailOnline w 2015 r.)

Od tego momentu jej kariera potoczyła się lawinowo. Sesje zdjęciowe, pokazy mody, czy też reklamy stały się jej codziennością. Dziewczynka przeprowadziła się do USA, by podpisać kontralt z LA Models oraz New York Models, a tu została okrzyknięta najmłodszą supermodelką. Na swoim koncie ma już współpracę z Roberto Cavalli, Georgio Armani, Benetton oraz Ralph Louren, a jej zdjęcia pojawiły się na łamach Vouge’a w wielu krajach.

Kontrowersje wokół zdjęć Kristiny

Nad karierą Kristiny do dziś czuwa jej mama, która prowadzi jej profile społecznościowe, na których publikuje wiele prywatnych zdjęć 11-latki. Niestety codziennie musi odpierać wiele zarzutów kierowanych w stosunku do niej, ponieważ pojawia się wiele głosów, iż zabiera dziewczynce dzieciństwo, a także wystawia ją na pożywkę pedofilom, ponieważ zdjęcia są zbyt dorosłe i seksowne. Co mówi w tym temacie Glikeriyia?

„Jestem pewna tego, że wszystkie jej zdjęcia są absolutnie niewinne. Nigdy nie proszę ją, by zrobiła taką pozę, czy inną, co więcej, ona nie specjalnie lubi kiedy to ja jestem fotografem, więc muszę robić zdjęcia szybko, albo kiedy ona nie patrzy.(…)Musisz myśleć jak pedofil widząc coś seksownego na tych zdjęciach, więc to czas żebyś udał się do doktora.” (fragment wspomnianego wywiadu).

Patrząc na zdjęcia Kristiny wydaje się, że dziewczynka raczej lubi pozować, a niektóre ze zdjęć rzeczywiście mogą wydawać się nieco dorosłe, jednak to jej buzia przykuwa największą uwagę. Rosjanka jest naprawdę piękna i tylko czekać, kiedy wygryzie topowe modelki z pokazu Victoria’s Secret. Wyobrażacie sobie co to dopiero byłby za skandal? 😉

My z pewnością będziemy obserwować jej karierę i informować Was o jej postępach.

You may also like

4 komentarze

Pola 9 stycznia 2018 - 09:28

Może coś o naszych rodzimych małych gwiazdach….?

Odpowiedz
Redakcja 10 stycznia 2018 - 13:19

Będzie i o rodzimych 🙂 O kim chciałabyć przeczytać? 🙂

Odpowiedz
Pola 10 stycznia 2018 - 13:40

Chciałabym zobaczyć jak ubierają się na co dzień mali aktorzy z „Rodzinki.pl” lub dzieci naszych aktorów – jaki styl preferują?

Odpowiedz
Najpiękniejsza dziewczynka świata | 4samples.pl 7 marca 2018 - 13:47

[…] historię życia i kariery Kristiny przedstawili redaktorzy internetowego portalu dzieciakowelove.pl, na którym znajdziemy informacje […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz