La Millou

przez Redakcja

Można by o nas rzec niepoprawni marzyciele, którzy kolorują rzeczywistość. Kreujemy, malujemy, bawimy się wzorami, materiałami i dodatkami. Wśród naszych produktów znajdzie się coś dla klasyków, coś dla awangardy, dla otwartych na świat optymistów i dla tych, którzy zwariowaliby bez odrobiny szaleństwa:) (lamillou.com).

Firma La Millou jest jedną z najpopularniejszych marek polskich, zajmujących się akcesoriami dla dzieci. Dzięki nim nasze pociechy mogą przytulać się dziś do kocyków minky, ponieważ to właśnie La Millou stworzyło pierwszy minkowy kocyk. Było to w 2011 roku, a produkt ten stał się flagową propozycją firmy.

Szukaliśmy czegoś, co połączy puchatość kołderki oraz przyjemną miękkość minky. I to właśnie ON trafił do sprzedaży – właściwie nie kocyk tylko kocyko-kołderka. Pasuje i do wózka i do łóżka. Pomaga utulić dziecko do snu, chroni przed chłodem i wiatrem. ON ma właściwie tylko jedną zaletę, ale za to jaką – brak wad! Jest idealny jeśli chodzi o utrzymanie czystości i praktycznie niezniszczalny (lamillou.com).

La Millou – bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie produkty firmy La Millou powstają w Polsce, a także posiadają niezbędne atesty. Wiele z nich uzyskało już prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Nie dziwi więc fakt, iż ofertę marki pokochały nie tylko polskie dzieci i polscy rodzice, lecz również ludzie na całym świecie.

Zdecydowaną zaletą marki La Millou jest otwartość zespołu – jeśli masz pytanie na temat materiału, czy konkretnego produktu możesz napisać lub zadzwonić – u nich nie ma tajemnic. Wszystkie produkty powstają z surowców z odpowiednimi certyfikatami i atestami, m.in. Certyfikatem OEKO-TEX 100 w klasie I, który potwierdze restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla niemowląt i małych dzieci. Co ważne – produkty La Millou pozbawione są niebezpiecznych elementów, które dziecko mogłoby połknąć. Możliwość prania wszystkich produktów marki wpływa na zachowanie maksymalnej czystości.

Flagowe produkty marki La Millou

Oprócz wspomnianego kocyka minky firmy La Millou, nie sposób nie wspomnieć o poduszce Kurce Babci Dany. Początkowo była ona jednorazowym zamówieniem, jednak szybko znalazła się w stałej sprzedaży marki.

Kurka jest i piękna i wielofunkcyjna. Ma pełnić ważne role przez lata, więc na początku jest poduszką dla przyszłych mam, potem poduszką do karmienia, leżaczkiem dla niemowlaka, potem maskotką, a często kończy też jako podkładka pod laptopa(lamillou.com).

Jak rozpoznać oryginalny produkt La Millou?

Z racji ogromnej popularności flagowych produktów marki La Millou,  na rynku pojawiło się wiele bliźniaczo podobnych propozycji, dlatego też firma oznacza swoje produkty w bardzo charakterystyczny sposób. Możesz być pewien, że otrzymałeś oryginalny produkt La Millou jeśli:

  • Produkt posiada oryginalną metkę La Millou,
  • Do produktu przyczepiony został firmowy karnecik, na którym możesz napisać własną dedykację oraz zawieszka serduszko
  • Produkt został dostarczony w firmowym płóciennym woreczku lub torbie

Ambasadorzy marki La Millou

 Popularność marki La Millou wzrosła zdecydowanie, kiedy do tworzenia kolejnych produktów zaproszono znanych ambasadorów. Jak zaznacza firma – współpraca od szkicy, aż po ostatni szew, odbywała się w Polsce. I tak oto powstały limitowane kolekcje we współpracy z:

  • Maciejem Zakościelnym, który z myślą o synku zaprojektował kolekcję z Dzielnym Lwem.
  • Mają Bohosiewicz – twórzczyni pastelowego świata kolorowych jednorożców.
  • Anną Muchą – aktorka zaprojektowała dla La Millou dwie kolekcje Royal Skulls oraz Ptasie Radio. Obie szybko stały się bestsellerem.
  • Magdaleną Różczką – wyjątkowa kolekcja Meggie Rose niesie ze sobą głębsze przesłanie – część dochodów z jej sprzedaży wspiera niemowlęta z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku, z którym Magda jest związana od lat.
  • Katarzyną Zielińską – kolekcja Feeria zawierająca torebki i akcesoria dedykowane mamom.

Gdzie można kupić produkty La Millou?

  • Online – Oczywiście za pośrednictwem strony internetowej marki, jak również dystrybuujących jej produkty sklepów internetowych.
  • Jeśli macie ochotę na stacjonarne zakupy – pełną listę sklepów z produktami La Millou znajdziecie na stronie internetowej marki.

You may also like

2 komentarze

Kasia 9 stycznia 2018 - 18:31

Bardzo ciekawe i pomocne artykuły! Cieszę się, że znalazłam tę stronę! Dalej tak trzymać! Pozdrawiam!

Odpowiedz
Redakcja 10 stycznia 2018 - 13:17

Dziękujemy! 🙂 Proszę Nas odwiedzać częściej 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz