Start Gdzie na zakupyMade in Poland Targi Fashion for Kids

Targi Fashion for Kids

przez Redakcja

Nowa wystawa dla branży dziecięcej – Fashion for Kids już w czerwcu w Targach Kielce. Twórcy popularnych Międzynarodowych Targów Zabawek  i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, stworzyli nową wystawę o charakterze biznesowym dla rynku odzieży dziecięcej. Już od 28 do 29 czerwca odbędą się premierowe targi Fashion for Kids.

Modowe trendy ulegają błyskawicznym zmianom

Dotyczy to także mody dziecięcej, która jest dużo bardziej niż kiedyś związana z tą dla dorosłych. Nowe wydarzenie w kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego podyktowane jest akceleracją rynku ubraniowego dla dzieci. Jeszcze dwa lata temu sprzedaż ubranek dla najmłodszych stanowiła około jedną trzecią całego rynku wszystkich produktów dziecięcych w Polsce, a jego wartość wynosiła około 9 mld złotych. Aktualnie jest on najlepiej rozwijającym się segmentem rynku odzieżowego w naszym kraju w ogóle. Dodając do tego międzynarodowy sukces targów KIDS’ Time 2018 mamy potwierdzenie, że druga w roku wystawa dla branży dziecięcej w Targach Kielce, to możliwość dobrej inwestycji biznesowej. I choć premierowa wystawa Fashion for Kids skupiać będzie się głównie na modzie dla najmłodszych, nie zabraknie także innych wyrobów tekstylnych, takich jak: pościele, poduszki, zasłonki czy kocyki.

Do kogo kierowana jest wystawa?

Wystawa z zakresu mody dziecięcej skierowana jest do firm związanych z branżą tekstylną, a wśród nich: właścicieli odzieżowych sklepów dziecięcych zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych, kupców, hurtowników, przedstawicieli salonów sprzedaży, projektantów, designerów, organizacji branżowych, blogerów i mediów opiniotwórczych.

Wsparcie merytoryczne partnerów wystawy i doświadczenie organizatora skutkować będzie wieloma wydarzeniami towarzyszącymi. W programie czerwcowych targów zaplanowano konferencje, pokazy i spotkania z ekspertami.

Zapraszamy!

You may also like

Zostaw komentarz