Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Primark w Polsce – już wiosną!

Primark w Polsce – już wiosną!

przez Redakcja
primark kids primark dla dzieci primark polska

Mamy tu jakieś fanki marki PRIMARK? 🙂 Mamy dla Was świetną wiadomość – to już oficjalne – Primark otwiera w Polsce swój pierwszy salon! Irlandzka sieciówka wchodzi do Polski i zamierza podbić również nasz rodzimy rynek. Czy Primark w Polsce zrobi równie wielką karierę, co za granicą?

Primark to taki angielskie Pepco. Tyle, że marka kojarzona jest z doskonałą jakością, za bardzo przystępną cenę. Dla dorosłych Primark dedykuje markę Atmosphere, którą sygnowane są ubrania, obuwie i różne akcesoria, m.in. torebki, paski i biżuteria. Z dziecięcych linii znana jest w Polsce Early Days, dostępna głównie w second handach oraz w sprzedaży z drugiej ręki. Jeśli Primark wejdzie na polski rynek z cenami zbliżonymi do tych, oferowanych za granicą – myślę, że znajdzie tu wielu odbiorców.

primark kids primark dla dzieci primark polska

Primark w Polsce – czy to już pewne?

Pierwsze spekulacje na temat tego, że Primark ma wejść do Polski, pojawiły się już w połowie ubiegłego roku. Magazyn „Puls Biznesu” informował, że irlandzki gigant zamierza wejść na nasz rynek, a pierwsze miejsca w których miały pojawić się salony Primark to Warszawa i Kraków. Jednak marka oficjalnie nie skomentowała tego. Na szczęście spekulacje te potwierdziły się. Ponownie „Puls Biznesu” donosi że John Bason, dyrektor finansowy Associate British Food, które jest właścicielem sieciówki oświadczył, że Primark rozpoczyna międzynarodową ekspansję na rynki Europy Wschodniej. Kierunkami ekspansji są Francja, Hiszpania, Włochy oraz właśnie Polska. Według ustaleń „Pulsu Biznesu” to w Warszawie powstanie pierwszy salon Primark, w nowo powstałej Galerii Młociny. Już wiosną 2019 roku będziemy mogli robić zakupy na 7000 metrach kwadratowych. W ofercie Primarku nie zabraknie odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej, obuwia oraz akcesoriów, a także kosmetyków i akcesoriów do wyposażenia domu.

primark kids primark dla dzieci primark polska

Odzież dziecięca Primark już niedługo!

Czy myślicie że Primark stanie się wielkim konkurentem dla naszych marek? Z pewnością jeśli wejdzie na polski rynek z hukiem i otworzy swoje salony nie tylko w Warszawie, lecz również w innych większych miastach w Polsce możemy mówić o takim zagrożeniu. Bardzo ważne jest również to, czy marka otworzy swój sklep online dla Polaków.  Jak wiadomo coraz więcej osób robi swoje zakupy przez internet.Trzeba przyznać, że szeroki i tani asortyment sieciówki oraz szybka odpowiedź na obowiązujące trendy pretendują Primark do zostania jedną z najchętniej wybieranych marek odzieżowych. My osobiście z niecierpliwością czekamy na możliwość zrobienia zakupów w Primarku – oby za jak najniższą cenę! 🙂

You may also like

Zostaw komentarz