Start Stylowy dzieciakCo w sklepach 5. 10. 15 Wiosna 2021

5. 10. 15 Wiosna 2021

przez Redakcja

Stylowa i wygodna moda to znak rozpoznawczy najnowszych propozycji dla dziewczynek na zbliżające się wiosenne miesiące. Proste w formie, autorskie nadruki zostały naniesione na ubrania o stylowym kroju. Połączenie bieli z żółcią, jak również brzoskwiniowego z szarością dadzą energetycznego zastrzyku wiosennym dniom, zaś czerń oraz ciemna zieleń nadadzą dziewczęcym stylizacjom “pazura”.

W nowościach marki 5.10.15 oczywiście nie mogło zabraknąć przejściowych kurtek. Czekają na Was niezawodne kurtki parki, uwielbiane przez dzieci kurtki bomberki oraz uniwersalne pikowane kurtki z kapturem, a na naprawdę ciepłe dni  stylowe kurtki jeansowe. 🙂

STYLIZACJE DLA DZIEWCZYNEK 0-2 LATA

Zachwyćcie się energetycznie żółtymi propozycjami z linii Little Nature oraz dresowym zestawem czekający na Was w linii Just Play.

STYLIZACJE DLA DZIEWCZYNEK 2-7 LAT

W spodniach czy w sukience, w czym wolą chodzić Wasze pociechy? Nie zależnie na co stawiają to i jedno, i drugie znajdziecie w wiosennych nowościach 5 10. 15. 😃

STYLIZACJE DLA DZIEWCZYNEK 8-12 LAT

Najstarszym dziewczynom marka proponuje stylizacje na każdą okazję – zarówno do ćwiczeń jaki i na spotkanie rodzinne lub z koleżanką.

You may also like

Zostaw komentarz