Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Reserved Kids Lato 2021

Reserved Kids Lato 2021

przez Redakcja

Najważniejsze trendy w modzie dziecięcej na lato 2021? Tylko te, które pozwalają na radość i nieskrępowaną zabawę. Letni lookbook Reserved zestawia kluczowe tendencje, inspirowane zarówno światową modą, jak i potrzebami wynikającymi z dziecięcego stylu życia. Ma być wygodnie, optymistycznie i wesoło. Stąd wywołująca uśmiech paleta kolorów, złożona zarówno z pasteli, jak i bardziej nasyconych, wyrazistych odcieni różu czy morskiego turkusu oraz fasony, w których można spędzać aktywnie czas od rana do wieczora.

Reserved Kids Lookbook Summer 2021

Nurty przewijające się w propozycjach dziecięcych Reserved to pastele, przywodzące na myśl cukierki „puderki”, w formie t-shirtów, sukienek bez rękawów i szortów, gładkie, układające się w modny deseń tie dye, kratkę lub przybierające postać kolorowych groszków na dżinsach. Mamy też akcent cottagecore, czyli sielskie elementy w postaci kwiecistych sukienek na szelkach, falbanek, uroczych kołnierzyków czy słomkowych kapeluszy. Swoje miejsce zaznaczają lata osiemdziesiąte: tu sprany denim, sportowe obuwie, haftowane napisy na ubraniach i dodatkach oraz transparentne daszki na głowę czy okulary przeciwsłoneczne w soczyście kolorowych oprawkach. Akcesoria w tym sezonie często przypominają ręcznie robione, np. różowa torebka wypleciona z okrągłych koralików. Ubrania te doskonale noszą się warstwowo, co świetnie oddała w swoich stylizacjach Kasia Łaszcz.

Zawsze cudowna sesja!

Dziecięce zabawy zatrzymał w kadrze Stanisław Boniecki. Co ciekawe, sam zaczął fotografować już jako dziecko, w wieku 10 lat. Później studiował sztukę w Central Saint Martins w Londynie, mieszkał i tworzył w Warszawie, Tokio, by osiąść w Nowym Jorku. Jego zdjęcia pojawiają się m.in. w Vogue, i:D, Harper’s Bazaar czy The Last Magazine. Zawsze pełne są życia i młodzieńczej energii. W tym przypadku nie jest inaczej.

You may also like

Zostaw komentarz