Start Stylowy dzieciakCo na głowie Fryzura dla dziewczynki do szkoły

Fryzura dla dziewczynki do szkoły

przez Redakcja
fryzura dla dziewczynki do szkoły

Spanie do późna, zabawy z kolegami, korzystanie ze słońca. Cudownie! Jednak połowa wakacji już za nami, niedługo przyjdzie czas na zmianę – nadejdzie pora pójścia do szkoły. A to oznacza wczesne wstawanie, punktualność i oczywiście: modny wygląd. Nie tylko strój, ale również fryzura jest ważna. Każda dziewczynka chce się czuć wyjątkowo ! Jaka fryzura dla dziewczynki do szkoły sprawdzi się najlepiej? Zastanówmy się jak poczesać naszą gwiazdę w pierwszy dzień szkoły.

Idealna fryzura na pierwszy dzień szkoły

Najczęściej, bo najprościej – czeszemy małe dziewczynki w tradycyjny kucyk, bądź też zostawiamy ich włosy naturalnie rozpuszczone. Może jednak warto poświęcić 3 minuty więcej i sprawić naszej córeczce modną fryzurę? 🙂

Fryura Myszka Minnie

fryzura dla dziewczynki do szkołyPodwójny kok – lub inaczej kosmiczny kok – to niezwykle urocza i łatwa do zrobienia fryzura dla Twojej pociechy! Rozdziel włosy na pół, zwiąż w kucyki, a następnie zwiń w koczki. Sukces murowany. By fryzura trzymała się dłużej i była bardziej stabilna – możesz każdy z kucyków zapleść w warkoczyk i dopiero wtedy zawinąć w ślimaczki. Efekt będzie podobny, a warkoczyki powinny wytrzymać całodniową zabawę!

Fryzura dla modnisi

fryzura dla dziewczynki do szkołyOna dobrze wie, jak chciałaby wyglądać. Już nie jest małą dziewczynką. To pierwszoklasistka. Kok samuraja to od kilku sezonów hit wśród fryzur. Trend ten nie ominął małych dzieci dlatego to idealna fryzura na początek roku szkolnego. Oddziel górną połowę włosów od dolnej i zwiąż gumką. Upewnij się, że kucyk mocno się trzyma, a następnie delikatnie zrób z niego koczek na czubku głowy. Modnie i wygodnie 🙂

Warkocz dla małej księżniczki

fryzura dla dziewczynki do szkołyMałe dziewczynki chcą szybko dorosnąć, żeby ubierać się i wyglądać tak jak mama. Warkocz to nieco dojrzalsza fryzura, w której Twoja pociecha zachowa swój dziewczęcy urok. Zapleć luźny francuski warkocz i zwiąż go gumką. Aby uzyskać nieco elegantszy efekt, zakryj gumkę wstążką. Dobierany warkocz sprawdzi się również świetnie jako codzienna fryzura do szkoły dla małej dziewczynki. Jeśli zapleciemy go nieco mocniej – powinien utrzymać się do czasu, aż córeczka wróci do domu. Nawet jeśli pojedyncze kosmyki wydostaną się z pod plecionki – fryzura nadal będzie wyglądała świetnie!

You may also like

Zostaw komentarz