Angielski dla malucha

przez Redakcja

Czy wiesz, że.. dzieci w pierwszych latach życia najlepiej przyswajają języki obce?? Dlatego warto im to umożliwić jak najwcześniej. Przydatne w rozpoczęciu zabawy z językiem obcym z pewnością będą obrazkowe karty Angielski dla malucha. W prosty sposób, przez różnego rodzaju zabawy, dzieci oswoją się z nowymi słowami w języku angielskim. Stopniowo, każdego dnia, maluszki będą pamiętać ich coraz więcej. W serii Angielski dla malucha ukazało się kilka pakietów.

Angielski dla malucha Pierwsze Słowa

Zestaw do nauki podstaw języka angielskiego dla dzieci od drugiego roku życia. Zawiera 17 kart obrazkowych i poradnik dla rodzica. Na awersie kart znajdują się kolorowe ilustracje z podpisem po angielsku. Na rewersie, powtórzony – większą czcionką – podpis. Karty mogą zostać wykorzystane przez rodziców do wielu gier. A maluch, niejako mimochodem, będzie poznawał podstawy języka angielskiego. Ponadto zabawa kartami jest ogólnorozwojowa i stymuluje rozwój mowy. Karty są bardzo wytrzymałe, dzięki staranności wykonania i twardemu materiałowi. Poradnik dla rodziców zawiera spis wszystkich słów z kart, wraz z ich tłumaczeniem i transkrypcją. A przede wszystkim przykładowe gry i zabawy z wykorzystaniem kart.

Angielski dla malucha – pozostałe zestawy

Powyższy zestaw jest pierwszym z wielu zestawów, które możemy kupić w większości księgarni. Na uwagę zasługują z pewnością takie tytuły jak:

To doskonały prezent dla każdego maluszka, który jak gąbka wsiąka wszystko to, co mu przekazujemy. A kiedy dziecko uczy się najwięcej? Kiedy nawet o tym nie wie. Nauka przez zabawę jest najlepszym sposobem na zapamiętywanie – książeczka dołączona do zestawu zawiera kilkanaście propozycji gier i zabaw z wykorzystaniem kart.

Angielski dla malucha – gdzie kupić?

Jak już wspominaliśmy pakiety kart Angielski dla malucha dostępne są w większości polskich księgarni – internetowych i stacjonarnych. W Natuli aktualnie ich ceny są bardzo korzystne – wahają się od 12 do 15zł. Cena standardowa to koszt około 18zł. Możecie kupić od razu wszystkie pakiety, by zabawa z językiem angielskim była ciekawsza, bądź stopniowo wzbogacać angielską biblioteczkę maluszka.

You may also like

Zostaw komentarz