Start Stylowy dzieciakCo w sklepach 5.10.15 Jesień/Zima 2019/2020

5.10.15 Jesień/Zima 2019/2020

przez Redakcja

Jesienią stawiamy na komfort ponad wszystko. Dzieci potrzebują wygodnych ubrań, które zapewnią im pełną swobodę ruchu. Właśnie taka jest jesienna kolekcja 5.10.15. Znajdziecie w niej najrówniejsze stylizacje w miejskim stylu. W tym sezonie stawiamy na mocne i intensywne kolory, które fantastycznie komponują się z szarościami. Casualowe ubrania przedstawiamy w nowoczesnym wydaniu, zestawiając ze sobą różne materiały i faktury.

5.10.15 Jesień/Zima 2019/2020

Dziewczynkom 5.10.15 proponuje połączenie delikatnych pasteli i szarości z energetyczną czerwienią. W nadrukach nie zabraknie uwielbianych przez nie kotorożców oraz kotów. Dostępnych jest wiele modeli legginsów oraz stylowych bluz, ale miłośniczki elegancji także znajdą coś dla siebie – tiulowe spódniczki oraz sukienki w różnych stylach przecież nigdy nie wychodzą z mody! W kolekcji pojawią się niezastąpione kurtki parki do jesiennych zadań specjalnych oraz kurtki 2w1.

W kolekcji chłopięcej króluje uliczna moda i graficzne printy z hasłami, które naniesione zostały na ciemne tkaniny z dodatkiem intensywnej czerwieni i pomarańczy. Pojawią się ciekawe bluzy, różne modele jeansów, a dla luzaków – spodnie dresowe zarówno w stonowanych barwach, jak i tych bardziej jaskrawych. Dla chłopców także nie zabraknie ciepłych kurtek, także w wersji 2w1.

Organiczna kolekcja dla niemowląt

Szukasz ubranek do wyprawki dla siebie lub przyjaciół? Jakość materiałów jest dla Ciebie najważniejsza? Ta kolekcja jest dla Ciebie! W skład  kolekcji organicznej z bawełny ekologicznej dla noworodków i niemowląt wchodzą: body z długim rękawem, body kopertowe z długim rękawem, śpiochy, pajace, czapeczki, półśpiochy, kaftanik i chusteczki zapinane na napy.

Przy produkcji bawełny ekologicznej proces od wysiewu do powstania gotowego wyrobu jest ściśle kontrolowany i zgodny z naturalnymi procesami zachodzącymi w przyrodzie, bez chemikaliów. Bawełnę ekologiczną uprawia się na plantacjach, na których nie są stosowane pestycydy, ani chemiczne dodatki do nawozów. Przy  uprawie bawełny ekologicznej zastosowanie znajdują wyłącznie substancje podlegające biodegradacji, jak np. czosnek, kwas cytrynowy, obornik lub nawet pożyteczne owady.

Najczęściej jest zbierana ręcznie, dzięki czemu jest o wiele czystsza a do jej mycia używane są łagodne naturalne środki, dzięki czemu jest lepszej jakości.

Najbardziej wartościową bawełną jest bawełna w naturalnym kolorze – białym, kremowym, beżowym, zielonym. Do barwienia wyrobów z bawełny organicznej używane są m.in. glinki. Dlatego też nasza kolekcja w swojej kolorystyce odzwierciedla naturalność bawełny.

Produkty z linii organic cotton posiadają certyfikaty, które potwierdzają, że do nadruków zostały użyte farby, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych.

Dzieciaki, podbijajcie świat z nową kolekcją 5.10.15.!

You may also like

Zostaw komentarz