Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Adidas Originals by Mini Rodini

Adidas Originals by Mini Rodini

przez Redakcja
Adidas Originals by Mini Rodini

Firma Adidas ponownie weszła we współpracę z marką Mini Rodini, tworząc bajecznie kolorową i wesołą kolekcję dla dzieci Adidas Originals by Mini Rodini. To już piąty raz, kiedy te dwie marki współpracują ze sobą, jednak założycielka i dyrektor kreatwny marki Mini Rodini, Cassandra Rhodin twierdzi, że ta linia jest zdecydowanie jej ulubioną.

Adidas Originals by Mini Rodini

Marka Mini Rodini

Mini Rodini to szwedzka firma oferująca dziecięcą odzież w niezywkle kolorowych i ciekawych wzorach, obok których nie można przejść obojętnie. Jej oferta dedykowana jest świadomym rodzicom, którzy mają dość minimalizmu narzucanego przez sieciówki. Cudowne printy, a także wdzięczne detale sprawiają, iż każde ubranie marki Mini Rodini jest wyjątkowe. Nie inaczej jest z ubraniami z kolekcji Adidas Originals by Mini Rodini.

Adidas Originals by Mini Rodini

Adidas Originals by Mini Rodini

Ekstrawagancka kolekcja Adidas Originals by Mini Rodini nie zawiera wiele, jednak możemy się założyć, że rzeczy te będą rozchwytywane na całym świecie! W Polsce na oficjalnej stronie marki Adidas dostępny jest wyłącznie jeden produkt z nowej linii – puchowa kamizelka w granatowym kolorze. Oprócz niej w kolekcji znajdziemy – niezwykle kolorowe dresy dla chłopca i dziewczynki, t-shirt, czapkę oraz kolorowe adidasy. Całość z pewnością wyróżnia się na tle ubrań oferowanych przez polskie sieciówki. Czy Polska jest gotowa na taką ekstrawagancję? Z pewnością nie jest to kolekcja dla dzieci, które nie lubią wyróżniać się z tłumu 😉

Adidas Originals by Mini Rodini

Adidas w wersji eko

Wszystkie wzory na ciuchach z kolekcji Adidas Originals by Mini Rodini zostały zaprojektowane przez Cassandrę Rodhini. Co więcej – zarówno właścicielka Mini Rodini, jak i marka Adidas dbają o środowisko naturalne, dlatego cała kolekcja wykonana została w 100% z bawełny organicznej i poliestru z recyklingu. Obuwie jest wykonane z częściowo przetworzonych materiałów. Dlatego nowa kolekcja marki Adidas jest wyjątkowa nie tylko pod względem wzornictwa, lecz również pod względem ekologiczności 🙂

Ubrania z kolekcji Adidas Originals by Mini Rodini dostępne są w sprzedaży internetowej głównie na zagranicznych portalach. Z pewnością stopniowo również oferta naszego rodzimego Adidasa będzie poszerzana o kolejne modele.

You may also like

Zostaw komentarz