Start LifestyleDzieciak po godzinach Bitwa na style – Marzec – KONKURS!

Bitwa na style – Marzec – KONKURS!

przez Redakcja

Kochani, ruszamy z kolejną odsłoną konkursu dla Waszych stylowych maluchów! Od jutra zaczynamy głosowanie na NAJLEPSZĄ STYLIZACJĘ MARCA! Do Was należy zgłoszenie Waszych dzieci/sióstr/braci/siostrzenic itd. poprzez wysłanie do Nas zdjęcia jednej stylizacji – należy napisać również imię maluszka na zdjęciu.

BITWA NA STYLE – KONKURS MARCOWY

Wszystkie nadesłane zdjęcia pojawią się w konkursownej aplikacji umożliwającej głosowanie na poszczególne zdjęcie. Wygrywa ta stylizacja, która zbierze najwięcej głosów do końca marca 🙂

Zgłoszenia do BITWY NA STYLE MARZEC przyjmujemy poprzez oznaczenie @dzieciakowelove na zdjęciu na Facebooku, bądź Instagramie, a także poprzez wysłanie zdjęcia konkretnej stylizacji na adres mailowy [email protected].

Każdy uczestnik może zgłosić jedną stylizację w danym miesiącu, jednak zwycięzca poprzednich edycji może zgłosić ponownie stylizację dopiero po trzech miesiącach od wygranej 🙂 Czyli można wygrać raz na 3msc maksymalnie.

Dozwolone jest udostępnianie konkretnej stylizacji na portalach społecznościowych i angażowanie znajomych/rodziny do głosowania 🙂

Nagrodą w Bitwa na style Marzec jest karta podarunkowa do H&M o wartości 100zł, dostarczana elektronicznie na maila zwycięzcy.

KLIKNIJ W BANER BY ZAGŁOSOWAĆ!

 

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia i liczymy na wiele zgłoszeń oraz wspólną zabawę!

You may also like

Zostaw komentarz