Cyber monday

przez Redakcja

Jeszcze nie ochłonęliśmy po black friday (a raczej nasze portfele nie zdążyły się cudownie regenrować) a tu już nas zaskoczył poniedziałek – i to nie bele jaki poniedziałek – cyber monday. To również amerykańskie święto konsumpcjonizmu, tym razem zakupy z wielkim rabtem robimy online. W Polsce cyber monday przyjął się w mniejszym stopniu, niż black friday, jednak chętni za internetowe zakupy z pewnością znajdą miejsce do wydania pieniędzy – oczywiście z rabatem! 🙂

Cyber monday w sklepach dla dzieci

Jeśli nie zdążyliście zrobić zakupów przez czarny weekend, dzisiejszy dzień jest świetną okazją do tego, by usiąść dziś przy komputerze i na spokojnie poprzeglądać oferty. Oto lista sklepów internetowych, które zasługują na uwagę każdej mamy-stylistki 🙂

H&M:  do -70% na wybrane produkty ze wszystkich działów – produktów jest tysiące, także z pewnością wybierzecie coś dla swoich maluchów! Naprawdę warto skorzystać 🙂 Oferta ważna jest w sklepie online.

Reserved: – -20% na całą kolekcję – rabat obowiązuje wyłącznie podczas zakupów online. By skorzystać z rabatu należy przy podsumowaniu zakupów wpisać kod: Cyber20PL .

Cubus: -20% na cały asortyment sklepu. Rabat naliczany jest od cen wyjściowych (czyli nie od tych już przecenionych). Oferta ważna tylko online.

Smyk: -25% rabatu na ubrania i buty – by skorzystać z rabatu należy użyć karty Smyk&Spółka, lub też zarejestrować się w programie Smyk&Spółka. Rabat nie dotyczy rzeczy outletowych.

5.10.15: 55% rabatu na kolekcję jesień-zima. Rabat obowiązuje stacjonarnie i online.

Kappahl: -30% na cały asortyment sklepu 🙂

Mohito: -20% na cały asortyment sklepu – możecie zrobić swoim księżniczkom zakupy z kolekcji Little Princess, bądź kupić identyczny zestaw dla siebie i córeczki 🙂 Kod rabatowy: mondaypl20.

Deichmann: -50% na przecenione buty. Rabat obowiązuje stacjonarnie i online.

Podobnie jak przy okazji czarnego piątku apelujemy o rozwagę przy zamawianiu tony nowej odzieży 🙂 Weźcie pod uwagę, że dziecko szybko rośnie i może nie zdążyć założyć wszystkiego co mu kupicie. Pamiętajcie też, że przedszkole, czy szkoła to nie pokaz mody – wygoda przede wszystkim! 🙂

Życzymy udanych zakupów!

You may also like

Zostaw komentarz