Start LifestyleDzieciak po godzinach A czy Twoje dziecko dostanie list od Mikołaja?

A czy Twoje dziecko dostanie list od Mikołaja?

przez Redakcja
dziecko obserwujące mikołaja

Czy Twoje dziecko napisało już list do Mikołaja? A co gdyby Mikołaj mu na ten list odpisał? 🙂 Wyobraź sobie minę swojego dziecka 🙂 Teraz jest to możliwe – co więcej – zamówienie listu zachwyci nie tylko Twoje dziecko, lecz również pomoże innym dzieciom. Jak?

List od Mikołaja

Wystarczy wejść na stronę listodmikolaja.fdds.pl/  i złożyć zamówienie na list od Mikołaja dla swojej pociechy:)

Listy są drukowane jednostronnie na kartce A4 z piękną wybraną przez Ciebie grafiką. Każdy list jest indywidualnie przygotowywany i personalizowany. Zawiera nie tylko imię dziecka, ale też kilka szczegółów dotyczących jego życia, które może znać tylko Mikołaj. Listy są wysyłane w specjalnych „mikołajowych” kopertach.

Teksty listów są dostosowane do wieku adresata: malucha, starszaka, rodzeństwa lub dorosłego. Możesz też wybrać jedną z czterech wyjątkowych grafik przygotowanych przez znanych artystów, współpracujących z Wydawnictwem Dwie Siostry.

Listy można wysyłać do 16 grudnia. Ze względu na duże obciążenie poczty w okresie świątecznym zachęcamy jednak, aby napisać list przed 14 grudnia. Zostaną one dostarczone w dwóch terminach – na Mikołajki, 6 grudnia (listy napisane do 28 listopada) i na Wigilię, 24 grudnia (listy napisane od 29 listopada do 16 grudnia). Jeśli w danych kontaktowych zostawisz numer telefonu, to po wysłaniu listu otrzymasz SMS z potwierdzeniem nadania.

Dane dzieci są wykorzystywane wyłącznie do wysłania Listu od Mikołaja. Po 24 grudnia zostaną trwale usunięte i nigdy nie będą wykorzystane do żadnych innych celów.

Ile to kosztuje?

Przygotowanie i wysyłka Listu od Mikołaja kosztuje ok. 10 złotych. Sugerujemy jednak przekazanie darowizny w wysokości 18 złotych lub więcej. Wszystkie zebrane środki są przeznaczone na pomoc dzieciom. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę w imieniu swoich podopiecznych serdecznie dziękuje za wsparcie w tym szczególnym, świątecznym okresie. Dzieci, które zostały skrzywdzone, bardzo tego wsparcia potrzebują.

Jak pomaga Twoja darowizna?

Wysyłając „List od Mikołaja”, nie tylko sprawisz radość swojemu dziecku, ale pomożesz też przywrócić uśmiech na twarzach podopiecznych Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Wszystkie darowizny zostaną przekazane na pomoc ofiarom przemocy i wykorzystywania i będą wspierać Centra Pomocy Dzieciom.

  • 18 zł – pozwoli odebrać 3 połączenia w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111.
  • 33 zł – pomoże rozpocząć diagnozę psychologiczną dziecka i zaplanować dalszą pomoc.
  • Każda darowizna jest bardzo ważna i pozwoli skutecznie pomagać dzieciom w Centrach Pomocy Dzieciom.

…bo magia świąt zaczyna się od Listu od Mikołaja!

_____________________________________________________________________________________________

O Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Już ponad 28 lat chroni dzieci przed krzywdzeniem i pomaga tym, które doświadczyły przemocy. Dąży do tego, by każde dziecko miało bezpieczne dzieciństwo, było traktowane z poszanowaniem jego godności, znało swoje prawa, wierzyło w siebie i było szczęśliwe.

Co robimy?

  • Zapewniamy krzywdzonym dzieciom i ich opiekunom pomoc psychologiczną i prawną.
  • Uczymy dzieci, jak mogą uniknąć przemocy i wykorzystywania.
  • Uczymy dorosłych, jak traktować dzieci i co mogą zrobić, żeby nie były krzywdzone.
  • Wpływamy na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka.
  • Informujemy dorosłych, jak reagować, gdy podejrzewają, że dziecku dzieje się krzywda.
  • Więcej informacji o naszych działaniach znajdziesz na fdds.pl.

You may also like

Zostaw komentarz