Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Marki Premium w 5.10.15

Marki Premium w 5.10.15

przez Redakcja

Czy wiecie, że marka 5.10.15 wprowadziła do swojej oferty marki Premium, które możecie kupić w butikach i sklepie online? O jakich markach mowa? Są to takie firmy jak Nautica, Puma, Carter’s, Ralph Lauren oraz Tommy Hilfiger. Są to firmy oferujące wyskogatunkowe ubranka w stosownych dla polityki firmy wzorach i modelach. Spójrzmy co oferują w 5.10.15.

Ubranka dla dzieci Ralph Lauren

Jeśli nie kojarzycie marki Ralph Lauren to z pewnością skojarzycie logotyp marki. To gracz polo znajdujący się oczywiście koniu – te charakterystyczne logo znajduje się na każdym markowym ubraniu. Ralph Lauren stworzył markę rozpoznwaną na całym świecie, która jest symbolem wysokiego statusu i klasy. Ubrania pochodzące z kolekcji Ralpha Laurena charakteryzują się klasyczną elegancją o sportowym charakterze. W 5.10.15 znajdziemy więc topowe propozycje marki dedykowane małym dzieciom – stylowe polówki z krótkim i długim rękawem, a dla dziewczynek – eleganckie sukienki – w casualowym stylu.

Ubranka dla dzieci marki Carter’s

Carter’s to jedna z najpopularniejszych amerykańskich marek odzieży dziecięcej. Znana i kochana na całym świecie za stylowe i pełne wdzięku ubranka dziecięce, wpisujące się w najnowsze trendy, jednak zawsze podkreślające klasyczny styl. Marka znana jest z delikatnych nadruków oraz kwiatowych motywów. W 5.10.15 znajdziemy cudowne komplety dla małych dziewczynek, które świetnie sprawdzą się podczas gorących letnich dni 🙂

Ubranka dziecięce marki Nautica

Nautica to amerykańska firma inspirowana morskim stylem. Motyw marynarski często przejawia się pod pastacią marynistycznych wstawek oraz kolorystki biało-błękitnej. Marka ta jest bardzo popularna za oceanem – u nas nieco mniej, jednak ubranka tej firmy mają ciekawy styl i klimat. W 5.10.15 znajdziemy letnie zestawy dla małego chłopca, które wykorzystamy zarówno na co dzień, jak i od  święta.

Ubranka dla dzieci Nike i Puma

Tych marek myślę nikomu nie trzeba przedstawiać 🙂 Topowe sportowe marki, które oferują odzież w sportowym stylu dla dzieci i dorosłych. Również w 5.10.15 znajdziemy teraz kilka propozycji tych marek, takie jak sportowe szorty, czy wygodne bluzki.

Wszystkie przedstawione produkty kupicie za pośrednictwem sklepu internetowego 5.10.15. 

You may also like

Zostaw komentarz