Start Zainspiruj sięStylowe stylówki Marysia – stylizacja dziecięca

Marysia – stylizacja dziecięca

przez Redakcja
Mała dziewczynka w ubraniach marki H&M

Oto Marysia i jej stylizacja 🙂 Marysia ma dwa lata i jest wielką fanką (a właściwie jej mama ) sklepu H&M, ponieważ zarówno rajstopki, jak i cudowna szmizjerka w kratkę pochodzą właśnie z tej sieciówki. Wszystko znajdziecie w aktualnej ofercie sklepu H&M. Jak widać prezerntuje się świetnie, więc można śmiało kupować dla swojej córeczki.

Mała dziewczynka, szmizjerka, produkt hm

Sprawdziliśmy – szmizjerka h&m w czarno-białą kratkę wyprzedała się jak na pniu. W ofercie pozostała szmizjerka w biało-różową kratę, pudroworóżowa oraz w kolorze jeansu. Aktualna cena szmizjerek to 59,90zł.

Jeśli podoba Ci się Marysia w swojej stylizacji – koniecznie oceń jej stylówkę! Autorka stylizacji z największą liczbą głosów na koniec miesiąca otrzyma od nas bon na zakupy! 🙂

Chcesz pochwalić się swoimi zdolnościami stylizacyjnymi? Twoje dziecko to urodzony model?
Koniecznie przyślij do Nas stylizację Twojego malucha!
  • najlepiej niech jest to kilka zdjęć jednej stylizacji,
  • ubrania powinny pochodzić z aktualnych kolekcji dostępnych w sklepach – jeśli są dostępne on-line proszę podeślij nam od razu linki,
  • wiadomość powinna również zawierać opis tego w co dziecko jest ubrane – jakiej firmy są to ubrania,
  • jeśli masz ochotę – napisz krótkie info – gdzie stylizacja się sprawdziła ?
  • możesz również przesłać do nas nazwę profilu na Facebooku lub Instagramie, na którym publikujesz stylizacje swojego dziecka, a my wybierzemy najlepszą i opublikujemy w naszym portalu!
  • Wszystkie stylizacje zamieszczone w naszym portalu zostają poddane publicznej ocenie – każdy z czytelników może jednorazowo przydzielić danej stylizacji od 1 do 5 gwiazdek (5 gwiazdek – najwyższa ocena).
  • Autorka stylizacji z największą liczbą głosów w danym miesiącu otrzyma od Nas bon podarunkowy na zakupy! (pierwsze rozdanie już na koniec grudnia!).
  • Wysyłając do nas stylizację dziecka jednocześnie wyrażasz zgodę na publikację jego zdjęcia i wizerunku w portalu www.dzieciakowelove.pl oraz w prowadzonych przez nas profilach w mediach społecznościowych.
  • Istnieje możliwość pokazania ubrań z kolekcji Twojej firmy na naszych prywatnych modelach/modelkach. Chcesz zaprezentować swoje projekty? Napisz do nas na [email protected]
Stylizacje dzieci lub też nazwy profili (profil musi być publiczny) w mediach społecznościowych należy przesyłać na adres: [email protected] w tytule wpisać imię dziecka oraz hasło Stylówka.

You may also like

Zostaw komentarz