Start Stylowy dzieciakCo w sklepach My first summer ZARA

My first summer ZARA

przez Redakcja

Miłośniczki marki ZARA często poszerzają swoją miłość o dział dziecięcy wraz z narodzinami dziecka. Stylowe ubrania z ZARY obejmują bowiem nie tylko odzież dla dorosłych i dzieci, lecz również ubranka dla niemowląt. To właśnie je znajdziemy w najnowszej kolekcji My first summer. To linia dedykowana na upalne dni, które dla nowodków są bardzo męczące. Sprawdźmy zatem co proponuje ZARA.

My First Summer ZARA

Musimy zacząć od sesji zdjęciowej, która prezentuje nową kolekcję ZARY – już dawno marka ta nie pokazała tak uroczej i klimatycznej sesji. Zgadzacie się z nami? Klimat tych fotografii od razu przenosi nas do domu w którym dopiero co pojawiło się dziecko. Pełnego miłości i szczęścia. Głaskania i przytulania. Kolekcja My Firt Summer dedykowana jest maluszkom, których pierwsze lato z pewnością będzie wielkim wyzwaniem – pierwsze upały i kąpiele słoneczne. Dlatego w linii znajdziemy przewiewne ubranka, które głównie tworzą stylowe rampersy, body i niezwykle urocze sukieneczki. Do kompletu możecie dobrać skórzne sandałki, które dopełnią letnie stylizacje. Ciężko oprzeć się takiej słodkości!

Ubranka dla niemowląt ZARA

Kupując w ZARA możemy liczyć na najwyższą jakość materiałów oraz staranność wykonania. Ceny nie należą do najniższych na rynku, jednak minęły już czasy, kiedy na asortyment sklepu mogły sobie pozwolić wyłącznie osoby z grubym portfelem 😉 Sukieneczka w paski kosztuje 69,90zł, skórzane sandałki 79,90zł, zaś rampersy niecałe 100zł. Tanio nie jest, jednak z pewnością znajdą się miłośniczki Zarowych ubrań, które zakochają się w tej linii. Wypatrzyłaś coś dla swojego maluszka?

jj

You may also like

Zostaw komentarz