Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Nowa odsłona linii Qπш KIDS!

Nowa odsłona linii Qπш KIDS!

przez Redakcja
Nowa odsłona linii Qπш KIDS!

Dzisiaj mamy dla Was coś z wyższej półki. Kojarzycie Roberta Kupisza? Ostatnio dał się poznać bliżej w programie rozrywkowym „Dance,dance,dance”. Ten znany projektant zachwycił swoimi ubraniami nie tylko celebrytów, lecz również zwykłych „szarych” ludzi. Po dorosłych przyszła pora a kolekcję dziecięcą. Qπш KIDS to linia ubrań dziecięcych, która podbija serce najmłodszych klientów od drugiej połowy 2018.

„Zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie kolekcji dziecięcej ze względu na dużą ilość zapytań od dorosłych klientów marki Qπш. Dzieci i młodsze nastolatki podpatrując rodziców chciały ubierać się w tym samym stylu.” – opowiada Robert Kupisz.

Nowa odsłona linii Qπш KIDS!

Po znakomitym odbiorze próbnej, kapsułowej kolekcji jesień-zima 2018/19, Qπш KIDS zdecydowało się na kontynuację idei marki w sezonie wiosna-lato 2019. Do kolejnej odsłony linii dziecięcej wybrane zostały bestsellerowe wzory z głównej linii Qπш Robert Kupisz między innymi kultowe spodnie, szorty i koszule moro, spodnie dresowe i luźne bluzy z kapturem, falbaniaste spódnice w pastelowych kolorach i cała gama t-shirtów. Buty sportowe marek Adidas, Puma i Sprandi wykorzystane do stylizacji sylwetek dziecięcych podczas sesji zdjęciowych udostępnił sklep CCC Shoes & Bags.

Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS! Nowa odsłona linii Qπш KIDS!


QΠШ Robert Kupisz

To polska marka odzieżowa obecna na rynku od 2011 roku. Pierwszy pokaz mody Roberta Kupisza odbył się w marcu 2011 roku, a zainteresowanie stylistyką, którą stworzył polski projektant okazało się tak duże, że w szybkim czasie pojedyncze egzemplarze, początkowo noszone przez znajomych i entuzjastów Roberta, zastąpiła regularna produkcja. Już w listopadzie 2011, sześć miesięcy po debiucie, Robert Kupisz otworzył swój pierwszy autorski butik przy prestiżowej ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Dynamiczny rozwój marki zaowocował otwarciem kolejnych butików w CH Galeria Mokotów w Warszawie, CH Klif w Gdyni i Starym Browarze w Poznaniu. Obecnie kolekcja Roberta Kupisza jest dostępna w butikach multibrandowych w całej Polsce oraz poprzez własną platformę sprzedaży online www.robertkupisz.com, umożliwiającą zakup ubrań przez internet. Projektant mody stawia na rockowy styl wpisujący się w najnowsze trendy. Odzież ze skóry i koszulka z nadrukiem to tylko niektóre produkty, które na stałe weszły do kanonu polskiego streetwear’u. Współczesny styl grunge powiększył się o kolekcje, które polski projektant mody tworzy z pasją i niesłabnącym zaangażowaniem.

You may also like

Zostaw komentarz