Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Powerpuff Atomówki

Powerpuff Atomówki

przez Redakcja

Bójka, Bajka i Brawurka – jeśli nazwy te z niczym Ci się nie kojarzą – omiń ten artykuł. Jeśli jednak wiesz, że są to imiona trzech niezwykłych dziewczynek z bajki „Atomówki”, oznacza to jedno – Twoja córka uwielbia tę kreskówkę, a tym samym pokocha nową limitowaną kolekcję marki Reserved Kids.  Firma ta często podąża za panującymi trendami, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, a ubrania z jej limitowanych kolekcji cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Fenomem Atomówek

Czy wiesz, że te słodkie, posiadające nadnaturalne zdolności dziewczynki rozkochały widzów na całym świecie już prawie 20 lat temu? Serial zaczęto emitować w 1998 roku w USA, jednak szybko fenomen Atomówek rozniósł się na cały świat. Dziś nie ma osoby, która nie skojarzyłaby tego przesłodkiego tria, a oryginalnymi imionami postaci – Bubbles, Blossom i Buttercup – nazywane są dziewczynki na całym świecie!

Emisję zakończono w 2005 roku, ale kontynuacja Powerpuff Girl była nieunikniona – remake pojawił się na Cartoon Network w ubiegłym roku. Popularność kolorowych dziewczynek postanowiła wykorzystać firma Reserved dedykując im swoją nową kolekcję limitowaną.

 

Atomówki – kolekcja limitowana Reserved KIDS

Każda dziewczynka utożsamiająca się z jedną z bohaterek Atomówek będzie zachwycona nową kolekcją marki ReKids. Kolorowe legginsy, wygodne bluzy, a także atomowe spódniczki sprawią, że Twoje dziecko będzie miało stylówki, których pozazdroszczą mu koleżanki w szkole czy przedszkolu. Utrzymana raczej w codziennym klimacie kolekcja pełna jest wielobarwnych ubrań, które będą dopełnieniem jednokolorowych t-shirtów, czy modnych jeansów. Na wszystko zaś można narzucić czarną bluzę, z różowymi wykończeniami 🙂 Ubrania będą ciekawą alternatywą dla szaro-burych stylizacji ze szkolnych korytarzy, a wesołe nadruki z pewnością wywołają uśmiech na niejednej małej buźce.

Atomówkowe dodatki

Nowa kolekcja Reserved to również stylowe dodatki, które będą doskonałym uzupełnieniem jesiennych looków.  Nie zabrakło tu ukochanych przez małe modnisie torebek – na ramię, typu nerka, czy wygodnego plecaka, a także śniegowych butów i zabawnych skarpetek.

Kolekcja dostępna jest w sprzedaży online, jak również w stacjonarnych sklepach. Dostępna rozmiarówka dziecięca od 92 do 128.

You may also like

Zostaw komentarz