Start LifestyleDzieciak po godzinach Rodzinna sesja świąteczna

Rodzinna sesja świąteczna

przez Redakcja

Do świąt pozostało jeszcze półtora miesiąca, jednak sezon na sesje świąteczne oficjalnie uważamy za otwarty! 🙂 Jak wiadomo – fotografowie urządzają świąteczne mini sesje na kilka tygodni przed świętami, byśmy jeszcze mogli efekty sesji wykorzystać na świąteczne prezenty, czy drobne upominki. Czy może być piękniejsza dekoracja w święta, niż fotografia całej rodziny w świątecznym klimacie? 🙂 No właśnie – dlatego dzisiejszym tematem jest rodzinna sesja świąteczna. W co się na nią ubrać? I jak się do niej przygotować?

sesja rodzinna sesja świąteczna rodzinna sesja świąteczna święta bożego narodzenia pinterest

Rodzinna świąteczna sesja zdjęciowa – w co się na nią ubrać?

Wybór ubrania dla jednej osoby do zdjęcia jest trudny, a co dopiero ubrać całą rodzinę! I to jeszcze tak, by wszystko do siebie pasowało 🙂 Niestety – musi pasować. Jeśli każdy ubierze coś „z innej parafii” zdjęcie nie będzie wyglądać korzystnie. Warto ustalić jeden kolor przewodni, który będą choć w małym stopniu mieć na sobie wszyscy uczestnicy sesji.

sesja rodzinna sesja świąteczna rodzinna sesja świąteczna święta bożego narodzenia pinterest

Czy zdecydować się na elegancki ubiór, czy bardziej casualowy? Tu już wybór pozostawiamy Wam. Równie dobrze wyglądać będą panowie w koszulach, a damy w sukienkach, jak również cała rodzina w świątecznych piżamkach lub sweterkach. Ma być uroczo, świątecznie i.. wesoło. Dlatego pamiętajcie zabrać ze sobą na sesję szerokie uśmiechy!

sesja rodzinna sesja świąteczna rodzinna sesja świąteczna święta bożego narodzenia pinterest

Jakie kolory sprawdzą się na sesji świątecznej?

Święta rządzą się swoimi prawami – musi być czerwono, błyszcząco i.. świątecznie! Dlatego też najlepiej sprawdzą się ubrania czerwone, bordowe, a także biele, beże i złoto. Oczywiście – można gdzieś przemycić odrobinę zieleni, doskonale sprawdzą się także elegancki granat i ponadczasowa czerń. Ważne by nie było za pstrokato 🙂 

sesja rodzinna sesja świąteczna rodzinna sesja świąteczna święta bożego narodzenia pinterest

Rodzinna sesja świąteczna – co z nią zrobić?

Świąteczne sesje zdjęciowe są cudowną pamiątką dla całej rodziny. Kolekcjonując zdjęcia z kolejnych lat możemy obserwować to, jak dzieci rosną i szybko się zmieniają, a my.. piękniejemy z każdym rokiem 😉 Najładniejsze ujęcia mogą wylądować w ramce na kominku, na płótnie na ścianie w korytarzu, czy też specjalnie stworzonej fotoksiążce. Będą one idealnie nadawać się także na świąteczną kartkę oraz kalendarz noworoczny dla bliskich. Zastosowań zdjęć jest wiele, a pamiątka – na całe życie.

 

  • zdjęcia wykorzystane w artykule pochodzą z Pinterest.

You may also like

1 komentarzy

Świąteczny sweter dla dziecka | dzieciakowelove.pl 15 listopada 2018 - 13:25

[…] outfit, czy może poczekać jeszcze na coś lepszego? ???? Jeśli zdecydowaliście się na rodzinna sesję świąteczną, czy też sesję świąteczną Waszego malucha, z pewnością kompletujecie już świąteczny […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz