Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Ubrania z Psi Patrol

Ubrania z Psi Patrol

przez Nina Slowos
bajka psi patrol, ubrania dla dzieci psi patrol

Psi Patrol – zbiórka w bazie! – Każdy z maluchów zna ten okrzyk. Ten animowany kanadyjski serial  opisuje perypetie gromady przesympatycznych i bohaterskich psiaków, które wraz z dziesięcioletnim chłopcem pomagają potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.  Serialowi bohaterowie: Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zumy, Skye, Everest i Tracker są z nami już nieprzerwanie od 2013 roku, a ich nowe przygody wciąż możemy oglądać w telewizji. Nic więc dziwnego, że również nasze maluchy pokochały te szczeniaki.

Ubrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi Patrol

Psi patrol – zawsze gotowy do akcji

Dlaczego Ci bohaterowie są tak bliscy naszym dzieciom? Mimo tak młodego wieku działają razem, zawsze mogą na siebie liczyć, są przyjaciółmi i robią dobre uczynki. Działają w obronie słabszych, pomagają starszym, symbolizują wszystko to, co powinno nas otaczać dookoła i co daje pociechom poczucie bezpieczeństwa. No i oczywiście są odważne – zarówno chłopcy jak i dziewczynki, a to zawsze jest w cenie.

Każdy piesek ma obrożę, na której zawieszona jest odznaka z określonym znaczkiem. Chase na przykład ma gwiazdkę, Zuma – kotwicę, a Skye – śmigło.  Dodatkowo, dzięki specjalnemu mechanizmowi w odznace, psiaki mogą kontaktować się z innymi członkami Psiego Patrolu, z Ryderem i z bazą. Oprócz znaczków cała drużyna ma swoje logo w postaci odznaki z psią łapą.

No i kto nie chciałby mieć przy sobie takich przyjaciół – bohaterów?

Ubrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi Patrol

Psi Patrol zawsze z naszym dzieckiem

Nie każde dziecko ma psa, ale każde dziecko mieć ze sobą Psi Patrol – to jest coś! Na klapkach, na skarpetkach, bucikach, bieliźnie ulubieni bohaterowie z Psiego Patrolu mogą towarzyszyć naszym maluchom. Na koszulkach i na bluzkach, na kurtkach i na czapkach dzieci znajdą podobizny wszystkich szczeniaczków, albo właśnie tych, które najbardziej lubią. Nie tylko chłopcy ale i dziewczynki mają swoje bohaterki z Psiego Patrolu, więc i dla nich znajdą się bluzy, koszulki nocne, komplety zimowe czy dres z ulubionymi szczeniaczkami. Pieski dadzą poczucie bezpieczeństwa przez cały dzień i zabiorą nasze pociechy w świat przygody i fantazji w domu, w przedszkolu lub w szkole.

Ubrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi Patrol

Dodatki i akcesoria z Psi Patrol

Oczywiście oprócz ubrań nasze dzieci mogą spać w pościeli z Psim Patrolem, mogą iść do szkoły z zestawem szkolnym lub z torebką do koleżanki, mogą się bawić na śniegu lepiąc bałwana lub rzucając się śnieżkami w śniegowcach z pieskami, a w lecie mogą pływać z kołem również ozdobionym Psim Patrolem. Na koniec za to wszystko możemy zapłacić pieniążkami wyciągniętymi z portmonetki ozdobionej szczeniakami.

Ubrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi Patrol

Gdzie kupować?

Ubrania dla naszych maluchów na pewno dostaniemy w sklepach sieciowych z odzieżą dziecięcą oraz w Internecie. Pod tym względem wybór jest naprawdę duży. Poza tym w różnych innych większych i mniejszych sklepach pojawiają się ubrania z motywami odważnych psiaków, należy tylko pamiętać, aby kupować rzeczy ze sprawdzonych źródeł tak, aby posłużyły naszym maluchom jak najdłużej, a obrazki zniknęły po kilku praniach. Do wyboru za to mamy całą gamę kolorystyczną i stylistyczną ubranek zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek, więc na pewno każde dziecko znajdzie wśród nich coś dla siebie – w kolorze różowym, niebieskim czy popielatym.

Ubrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi PatrolUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Psi Patrol

Ile kosztują ubranka z Psim Patrolem?

Ubranka z psimi bohaterami w sklepach firmowych są zazwyczaj w wyższych cenach.

W SMYKU za piżamkę chłopięcą z długim rękawem zapłacimy 49 zł., a za dziewczęcą – 59 zł., za bluzę dziewczęcą z kapturem – 59 zł., za bluzkę dziewczęcą z długim rękawem – 39 zł. Śniegowce chłopięce mogą kosztować i 130 zł. i 190 zł.

W 5.10.15 za 3 sztuki majteczek w opakowaniu zapłacimy 17,50 zł., za piżamkę dla chłopca z krótkim rękawkiem – 25 zł., za sukienkę dla dziewczynki lub koszulkę nocną również 25 zł. Klapki „japonki” kosztują ok. 10 zł., za bluzę z kapturem – 60 zł. a za komplet zimowy dla chłopca – czapka, szalik i rękawiczki – 35 zł.

W TXM bluza z długim rękawem kosztuje 16,99zł.

Na Allegro kolorowy zestaw Psi Patrol (krótki rękawek i krótkie spodenki) można kupić i za 26 zł. i za 36 zł. Piżama dziewczęca lub chłopięca z długim rękawem kosztuje ok. 33 zł. , bluzka z długim rękawem – 24 zł. , komplet majteczek pakowanych po 3 sztuki – ok. 14 zł., super szlafrok – 56 zł., bluza dresowa – 46 zł.

Pamiętajmy, że oprócz ubrań możemy dziecku sprawić prawdziwą niespodziankę kupując mu również maskotki do zabawy. Zawsze mogą mu towarzyszyć, można włożyć je do kieszeni i wyciągnąć, jak tylko pojawi się jakieś zagrożenie, albo właśnie trzeba będzie komuś pomóc. To również świetny pomysł na prezent i na imprezę dziecięcą, podczas której maluchy mogą choć przez chwilę zamienić się w swoich ulubionych bohaterów i poczuć się jak oni.

You may also like

1 komentarzy

płatne ankiety online 12 listopada 2018 - 00:44

Bardzo ciekawy blog. Dodałem go do ulubionych na pewno
tu wroce.

Odpowiedz

Zostaw komentarz