Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Ubrania z Zygzak McQueen

Ubrania z Zygzak McQueen

przez Nina Slowos
Ubrania dla dzieci z bohaterami bajki Auta

Bohaterowie bajek z wytwórni Disney/Pixar zawsze pozostają z nami na dłużej. Tak jest również z Zygzakiem McQueenem, który od 2006 roku zagościł na dobre w naszych domach i w dziecięcych sercach.

Samochód wyścigowy

Zygzak McQueen to bohater kreskówki Auta – samochód wyścigowy, który znany jest przede wszystkim z tego, że brał udział w wyścigach o Złoty Tłok w latach 2005-2018. Jego celem było zwycięstwo i wygrana w wyścigu. Na jego często wyboistej drodze do celu zawsze znajdował przyjaciół, którzy wspierali go w jego działaniach, choć on sam wiele razy tego nie doceniał. W jego karierze pomogła mu między innymi Sally – jego miłość, Złomek, najwierniejszy przyjaciel, który pomagał mu wydostać się z niejednej opresji, Hudson Hornet, który był szefem jego ekipy i mentorem, cała ekipa z Chłodnicy Górskiej, która zawsze wiernie go wspierała (Maniek, Luigi, Guido) oraz Cruz Ramirez, która w ostatniej części filmu uświadomiła mu, co tak naprawdę chce dalej robić w życiu. Sam Zygzak to samochód wyścigowy wyposażony w silnik V8 o mocy 750 koni mechanicznych. W 2011 roku rozpędzał się do prawie 100 km. Na godzinę w 3,2 sekundy, a jego maksymalną prędkością było 321,87 km/h. Był naprawdę najlepszy przez kilka sezonów.

Wszystko z Zygzakiem

Odkąd Zygzak McQueen zagościł w Chłodnicy Gorskiej, zagościł też na trwale w sercach naszych pociech. Zresztą nie tylko dzieci, ale i dorośli z ochotą śledzili nowe losy tego przesympatycznego  bohatera.

Oprócz kin Zygzak zaczął się pojawiać w wielu domach – na pościeli dziecięcej, na lampach, na firankach i chodniczkach. Do dziś pokoje niektórych chłopców są urządzone w stylu Zygzaka McQueena. Pojawiły się nawet łóżka w kształcie samochodów wyścigowych i meble nawiązujące do tej stylistyki. Mali miłośnicy motoryzacji mogą być pod tym względem usatysfakcjonowani.

Ubrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Auta

Zygzak na ubraniach

Zygzaka możemy również spotkać na ubraniach dziecięcych w zasadzie każdego rodzaju: na kurtkach, koszulkach, spodniach, dresie. Dzieci, które lubią pływać, mogą mieć Zygzaka na stroju kąpielowym lub na ręczniku. Dzieci, które nie mogą bez niego zasnąć, mogą go mieć na piżamce, na poduszce lub na lampce nocnej. Na co dzień Zygzak może naszym dzieciom towarzyszyć do przedszkola lub szkoły zarówno na elementach wyposażenia szkolnego: na plecakach, piórnikach, ołówkach lub długopisach, gumkach i zeszytach, jak i na rzeczach, które dziecko nosi. Jeżeli maluch nie może się rozstać ze swoim bohaterem, to mogą razem spędzić cały dzień. Oprócz Zygzaka możemy mieć też akcesoria lub ubranka z innymi bohaterami filmu Auta, np. ze Złomkiem, Z Sally, z Hudsonem Hornetem czy z Luigi i Guido. Cała Chłodnica Górska w jednym miejscu? To da się zrobić!

Ubrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Auta

Gdzie kupić ubrania z bajki Auta?

Rzeczy z Zygzakiem kupimy wszędzie, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. W tym ostatnim jest obecnie największy wybór rzeczy z Zygzakiem. Jest to również spowodowane faktem, że promocja ubranek w sklepach markowych odbywa się przede wszystkim przed premierą kolejnego filmu. W rok po premierze emocje nieco opadają i pojawiają się ponownie podczas pojawienia się kolejnej części. Obecnie w dużych markowych sklepach z odzieżą dziecięcą częściej można kupić zabawki – auta Zygzak McQueen oraz gry, niż ubrania.

Za to na Allegro dostaniemy wszystko, o czym zamarzy nasza pociecha, w różnych kolorach i wzorach. Możemy więc kupić zarówno bieliznę z ulubioną wyścigówką (majtki, skarpetki, rajstopy), piżamę, szlafrok, bluzę zwykłą lub z polara, bluzki, bezrękawniki, dres, czapkę z daszkiem, szalik, rękawiczki czy kominiarkę.  Czy to w lecie czy w zimie, czy w dzień czy w nocy nasze dziecko może mieć przy sobie swojego ukochanego szybkiego jak błyskawica bohatera.

Ubrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki AutaUbrania dla dzieci z bohaterami bajki Auta

Ceny

Ceny za ubrania dziecięce z Zygzakiem McQueenem są dość przystępne, zwłaszcza na Allegro. Piżamka dla chłopca to koszt ok. 32 zł., rajstopy kosztują 12 zł., czapka z daszkiem na lato dla chłopca – od 11 zł. do 20 zł., ceny T-shirtów wahają się w zależności od wzorów, wielkości i kolorów od 15 zł. do 30 zł. Majtki – 3 sztuki w opakowaniu to koszt 15 zł.

W SMYKU bluzę chłopięcą z długim rękawem kupimy za ok. 35-37 zł.

Warto pamiętać, aby ubrania dla dzieci kupować przede wszystkim od sprawdzonych dostawców. Materiał powinien być dobrej jakości, miękki, nie powodujący podrażnień. Aby ubrania z Zygzakiem McQueen posłużyły naszemu maluchowi – miłośnikowi Aut na dłużej, muszą być wygodnie i komfortowe w noszeniu, zwłaszcza, jeżeli jest to bielizna.

You may also like

Zostaw komentarz