Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Ubranka ze Świnka Peppa

Ubranka ze Świnka Peppa

przez Nina Slowos

Świnka Peppa to świnka, która mieszka na wzgórzu z rodziną – bratem, mamą i tatą. Zawsze ubrana jest w czerwoną sukienkę, jest wesoła, ciekawska, lubi rozrabiać, ma mnóstwo pomysłów i uwielbia przygody – czyli dokładnie tak, jak każde dziecko. Dodatkowo świnka uwielbia ciasteczka czekoladowe, przyjęcia urodzinowe, wycieczki, pikniki, jazdę na rowerze. Ale najbardziej na świecie lubi taplać się w błotku, skakać po kałużach i biegać po deszczu. Chyba nikt nie ma wątpliwości, za co nasze dzieci kochają tę różową i wesołą świnkę.

Ten brytyjski serial animowany przeznaczony jest dla najmłodszych. Powstał w 2004 roku, a od 2008 roku mogą go oglądać również dzieciaki w polskiej wersji językowej.

Świnka Peppa – nie wszyscy ją kochają

Mniej od dzieci lubią świnkę niektórzy rodzice. Uważają, że świnka może dawać ich pociechom zły przykład. Tyle tylko, że często świnka zachowuje się dokładnie tak, jak większość naszych maluchów. Przy okazji jedzenia może się pobrudzić, nie przeszkadza jej zła pogoda, spędza dużo czasu ze swoją rodziną. Oprócz tego tak, jak nasze maluchy lubi się bawić, ale też musi się uczyć, jeść owoce i warzywa, pomagać. Sama świnka jest przesympatyczna, a jej przygody są zawsze nietuzinkowe.

ubrania i pościel ze świnka peppa i georgeubrania i pościel ze świnka peppa i georgeubrania i pościel ze świnka peppa i georgeubrania i pościel ze świnka peppa i george

Świnka Peppa na ubrankach

Świnka Peppa w z gitarą, w koronie, z rodziną, na rowerze, na pikniku może się znaleźć zarówno na bieliźnie naszego malucha, jak i na bluzkach, dresach, piżamkach czy pościeli. Wesoła świnka od wczesnych godzin rannych doda naszym pociechom energii i wyzwoli w nich pozytywne działanie. Na basenie możemy z nią popływać, potaplać się w kałuży w kurtce przeciwdeszczowej, ochronić przed słonkiem na pikniku mając ją na kapelusiku.

ubrania i pościel ze świnka peppa i georgeubrania i pościel ze świnka peppa i george

George – brat Peppy – przeważnie prezentuje się na ubraniach w stroju pirata – i dedykowany jest bardziej chłopcom również kolorystycznie. Możemy go nosić na czapeczce z daszkiem, na komplecie zimowym (czapka, szalik, rękawiczki), na skarpetkach, bluzach, kamizelkach i spodniach.

Akcesoria i zabawki

Oprócz ubrań możemy też kupić maskotki ze świnką, puzzle, gry edukacyjne, kolejkę, plecaczek, a nawet wózek dziecięcy typu „parasolka” . Zabawki z pewnością sprawią dziecku frajdę. Wycieczka samolotowa z Peppą? Piknik? Maluchy nie będą się mogły od nich oderwać. Wykorzystując przy okazji całą swoją wyobraźnię na stworzenie własnych, fantastycznych przygód z różową bohaterką.

ubrania i pościel ze świnka peppa i georgeubrania i pościel ze świnka peppa i georgeubrania i pościel ze świnka peppa i georgeubrania i pościel ze świnka peppa i george

Gdzie kupować?

Ubranek ze Świnką Peppa możemy szukać zarówno w dużych sklepach sieciowych z odzieżą dziecięcą jak w i Internecie. Niemniej jednak w sklepach stacjonarnych wybór odzieży jest mocno ograniczony. Trzeba dużo cierpliwości i trochę czasu, aby znaleźć coś, co akurat chcemy kupić. W SMYKU i w 5.10.15 możemy się zaopatrzyć przede wszystkim w zabawki i gry. W innych sklepach np. Coccodrillo lub Pepco możemy w ogóle nie znaleźć ubranek z ta bohaterką. Najlepiej szukać wesołej świnki w Internecie uważając oczywiście na zasady zakupu oraz jakość odzieży i materiał, z jakiego jest wykonana.

Ceny

Ceny ubrań ze świnką są naprawdę bardzo przystępne. W 5.10.15 majtki – 2 sztuki w opakowaniu, kupimy za 17,50 zł., a maskotkę Świnka Peppa za ok. 30 zł. Na Allegro piżamka Świnka Peppa z długim rękawem kosztuje 35 zł., koszulka nocna – 25 zł., skarpetki – ok. 4 zł., bluzka z długim rękawem ok. 20 zł., czapka z daszkiem chłopięca – 10,50 zł., kapelusik dziewczęcy – 9 zł. a kurtka wodoodporna – 55 zł., strój kąpielowy – 52 zł. Wszystkie ubranka z Peppą są zawsze bardzo dynamiczne, kolorowe i dodające energii.

Wyposażając pokój naszego dziecka w elementy ze świnką za pościel zapłacimy między 50 a 100 zł. – w zależności od rozmiaru kołdry i poduszki, za koc – 20-45 zł., za lampkę Led – 28 zł., za Krzesełko 16 zł., a ca cały zestaw – stolik i krzesełka – 178 zł.

Jeżeli nasze dziecko polubiło Świnkę Peppa, to znaczy, że ma swój charakter, lubi dobrą zabawę i wszystkie przyjemności, które mogą przypaść w udziale tylko i wyłącznie dzieciom. Jeżeli chcemy aby nasze dziecko miało szczęśliwe dzieciństwo, cudowne wspomnienia, uśmiech na twarzy, podarujmy mu je właśnie ze Świnką Peppa.

You may also like

Zostaw komentarz