Start Artykuł sponsorowany Zalety uczestnictwa w obozach letnich

Zalety uczestnictwa w obozach letnich

przez Redakcja

Jeśli jeszcze nie masz planów na wakacyjny wyjazd swojego dziecka, koniecznie zajrzyj do oferty firmy Quatronum. Znajdziesz tam mnóstwo inspiracji na atrakcyjne wyjazdy tematyczne dla dzieci od lat 8 do18. Na koloniach i półkoloniach nigdy nie ma nudy. Profesjonalna kadra opiekunów dokłada wszelkich starań, aby ich podopieczni spędzali czas owocnie i radośnie. Niezwykłe są również miejsca noclegowe – w zabytkowych zamkach i pałacach. Wybierz najlepszy pakiet dla swojego dziecka dopasowany do jego zainteresowań i wypraw go na niezapomniany letni odpoczynek.

Barwne i pełne niespodzianek obozy tematyczne

Podczas tegorocznych zbliżających się wielkimi krokami wakacji Twoje dziecko może przeżyć niezapomniane chwile w gronie swoich rówieśników. W Qatronum:  https://quatronum.pl planowane są różne tematyczne wyjazdy letnie – kolonie i półkolonie z zakwaterowaniem w zamkach i pałacach rozrzuconych w różnych miejscach Polski (m.in. w zamkach   Jan III Sobieski, Książ, Golubskim, w Rydzynie, w Rokosowie, w Giżycku oraz pałacach Sulisław, Paulinum, w Wojanowie, Wąsowo, w Będlewie. Do dyspozycji gości oddane są komnaty, sale balowe i inne atrakcyjne zabytkowe miejsca. Plan dnia jest wypełniony ciekawymi zajęciami, wśród których znajdują się gry planszowe, terenowe, nauka tańca, strzelania z łuku, walka na miecze i wiele innych atrakcji. Natomiast najważniejsza rozgrywka trwa cały turnus i jest tematycznie do niego dopasowana. Wisienką na słodkim torcie jest zabawa taneczna na koniec kolonii – bal rekruta, czarodzieja i tropiciela.

Zainspiruj się jedną z propozycji Quatronum – wybierz wakacje marzeń

W wyjazdach organizowanych przez firmę Qautronum biorą udział szczególnie dzieci i młodzież zafascynowani bohaterami Harry’ego Pottera, Władcy Pierścieni i Gwiezdnych Wojen. W programie kolonii i obozów związanych z Harrym Potterem znajdują się m.in. warsztaty z kryptografii i kryptoanalizy – nauki dotyczącej kodowania i dekodowania informacji przy pomocy szyfrów, zielarstwa i ziołolecznictwa czy wiedzy o talizmanach i amuletach. Uczestnicy wezmą udział w sportowych grach czarodziejów Quidditch i Quatro, różnych zabawach na świeżym powietrzu i wielu innych atrakcjach. Całość pobytu zwieńczy uroczysty bal.

Taką samą frajdę będą mieć dzieci, które wybiorą się na kolonie z fanami Władcy Pierścieni. Poznają techniki fechtunku, strzelectwa, sztuk walki jujitsu, aikido i samoobrony. Nie zabraknie też nauki języka elfów, tańców różnych stylów, sztuki mediacji i negocjacji oraz z wiedzy o ziołolecznictwie.

Obozy tematyczne organizowane na najwyższym poziomie

Kolonie oraz obozy dla dzieci i młodzieży organizowane przez Qatronum cieszą się dużą popularnością. Przede wszystkim są bezpieczne, a oferta przygotowana jest skrupulatnie, z pasją i dbałością o każdy szczegół. Każdy turnus jest dopasowany do wieku dziecka i tematu przewodniego. Dzieci uczą się i bawią jednocześnie. Poznają historię danego miejsca i mają dużo zabawy oraz zajęć sportowych w miłych okolicznościach przyrody. Program wyjazdów jest zawsze konsultowany przez fachowców w dziedzinach pedagogiki, kultury i sztuki i corocznie zatwierdzany przez Śląskie Kuratorium Oświaty. Co ważne, dzieci na czas zabawy mają wyłączone telefony, w trosce o integrację, pracę w grupie i aktywność.

Warto skorzystać z atrakcyjnych wyjazdów, jakie gwarantują kolonie i obozy letnie Quatronum. Oprócz turnusów dla czarodziejów i tropicieli cyklicznie są organizowane inne wyjazdy, np. dostępne w te wakacje Szkoły Pana Kleksa czy Akademii Młodych Artystów (ćwicząc swój głos i umiejętności taneczne).

You may also like

Zostaw komentarz