Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka 3 polskie marki produktów dziecięcych, które musisz znać

3 polskie marki produktów dziecięcych, które musisz znać

przez Redakcja

Kupując odzież, obuwie i szeroko pojęte artykuły dziecięce, zwracasz uwagę na markę danego produktu? Przyznajesz, że znaczna część zakupów dla Twojego dziecka to produkty zagranicznych marek? Najwyższy czas poznać renomowane polskie marki artykułów dziecięcych i wspierać rodzimy rynek.

Avionaut

Przymierzasz się do zakupu fotelika samochodowego dla niemowlaka lub starszaka? Wobec tego skieruj swoją uwagę na polskiego producenta wysokiej klasy fotelików samochodowych dla dzieci w niemal każdej grupie wagowej – Avionaut. Z pewnością się nie zawiedziesz. Foteliki Avionaut powstały w oparciu o zapewnienie dzieciom absolutnego bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży. Polski producent Avionaut pomyślał również o rodzicach, projektując swoje foteliki samochodowe tak, by końcowo cechowała je lekkość i łatwość obsługi.

Twarda, solidna skorupa fotelików, system ochrony bocznej, miękkie i wygodne wnętrze z wkładkami dla noworodków itp. – to właśnie te elementy chronią dzieci przed niebezpieczeństwami, jakie mogą niespodziewanie wydarzyć się na drodze. Omawiane produkty spełniają oczywiście najnowsze, rygorystyczne normy bezpieczeństwa. O bezkompromisowej jakości fotelików marki Avionaut świadczy fakt, że producent daje możliwość rozszerzenia gwarancji aż do 10 lat.

Anex

Wózki dziecięce – być może ten temat jest Ci w ostatnim czasie bliski? Jeśli tak jest, to polecamy zainteresować się marką Anex, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony rodziców nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą. Marka ze swoimi produktami dociera bowiem do ponad 40 krajów! W ofercie producenta znajdziesz zarówno wózki wielofunkcyjne 2w1, jak i wózki spacerowe w rozmaitej ofercie kolorystycznej (design jest absolutnie zachwycający). Anex oferuje również rozmaite akcesoria do wózków dziecięcych, które podnoszą ich funkcjonalność, a przy tym zapewniają podróżującym dzieciom większe bezpieczeństwo i komfort.

Co istotne, wózki dziecięce Anex spełniają wymagania bezpieczeństwa, komfortu, trwałości i nie tylko, a potwierdzeniem tego są niezbędne certyfikaty dopuszczające je do użytku, jak również liczne nagrody międzynarodowe.

Szumisie

Pora na polskie wynalazki dla najmłodszych o nieco mniejszych gabarytach – Szumisie. Czy kiedykolwiek słyszeliście o misiach Szumisiach? Jeśli nie, to koniecznie musicie je poznać. Misie Szumisie to wyjątkowe pluszaki dla niemowląt polskiej produkcji, które za pomocą kojącego szumu wyciszają je, uspokajają, a ostatecznie usypiają. Ale to dopiero początek, bowiem kolekcja Szumisiów stale się powiększa, podobnie jak zwiększa się ich funkcjonalność. Najnowsza wersja misia Szumisia to nie tylko szum (a właściwie to 5 rodzajów szumu), ale i polskie kołyski, utwory muzyki klasycznej, funkcja nagrań własnych, a nawet czujnik snu.

Obecnie w ofercie producenta znajdziemy zarówno większe, jak i mniejsze wersje misiów Szumisiów. Większe – idealne jako zabawki pluszowe dla niemowląt – sprawdzą się do zasypiania w łóżeczku niemowlęcym. Mniejsze zaś – dzięki funkcjonalnemu uchwytowi – można zawiesić na wózku dziecięcym, foteliku samochodowym czy leżaczku.

Na koniec warto wspomnieć, że marka Szumisie wprowadziła do oferty także produkt dla dorosłych, który za pomocą 8 rodzajów szumów (np. szum morza, odgłosy lasu) ułatwia zasypianie oraz dba o jakość snu.

Produkty wszystkich wyżej wymienionych, polskich marek kupisz w sklepie internetowym Smykoland.

You may also like

Zostaw komentarz