Start Stylowy dzieciakCo w sklepach 5.10.15 Wiosna 2019

5.10.15 Wiosna 2019

przez Redakcja
nowa kolekcja dla dzieci 5.10.15 wiosna 2019

Dzisiaj mamy dla was kolejną odsłonę wiosennych ubrań. W zbliżającym się ciepłym sezonie projektanci 5.10.15. przygotowali dla najmłodszych mnóstwo propozycji zachwycających swoją formą, fantastycznymi grafikami oraz paletą barw od delikatnych pasteli po intensywne, nasycone kolory. Kolekcja 5.10.15 Wiosna 2019 wprawia w iście słoneczny nastrój – zobaczcie sami!

5.10.15 dla chłopców na wiosnę 2019

Najpierw sprawdźmy w co ubierać tej wiosny naszych małych łobuzów. W tym sezonie chłopaki dzięki ubraniom mogą się przenieść na tor wyścigowy, bowiem w kolekcji znalazły się projekty nawiązujące do wyścigów. Znajdziemy je zarówno w dynamicznych grafikach, w żywych kolorach, jak i napisach. Na pewno przypadną one do gustu każdemu małemu chłopcu.

W 5.10.15 znajdzie się coś również dla fanów komiksów i kreskówek – dla siebie ubrania o młodzieżowym charakterze przemyconym w postaci grafik naniesionych na ubrania, np. z napisami #Łobuz lub „Było epic”.

5.10.15 dla dziewczynek na wiosnę 2019

A co dla małych i większych panieniek? W stylizacjach dla dziewczynek pojawia się motyw cyrku, zarówno w barwach, jak i tematycznych nadrukach. W całej dziewczęcej kolekcji pierwsze skrzypce grają pastelowe kolory, których dopełnieniem są intensywne czerwienie i róże. Jako elementy graficzne prym wiodą nadruki dla których powstania inspiracją była natura, jak również napisy nawiązujące do nurtu Girls Power.

Fanki dziewczęcych stylizacji pokochają również wiosenne sukienki z łączonych materiałów, których dół został wykonany z tiulu oraz urocze spódnice ze zwiewnych materiałów.

Wiosenne kurtki 5.10.15

Zarówno w propozycjach dla chłopców, jak i dziewczynek pojawia się jeans. Chłopcy znajdą dla siebie dżinsowe kurtki, które każdej stylizacji nadadzą modnego charakteru. Dziewczynki zachwycą się dżinsowymi sukienkami szmizjerkami, które można zestawić z wygodną kurtką bomberką.

Ważnym elementem kolekcji wiosennej są kurtki na okres przejściowy. Dziewczynkom 5.10.15 proponuje wygodne kurtki parki, zaś chłopcom kurtki z łączonych materiałów oraz z blokowymi zestawieniami kolorów. Absolutną nowością we wiosennej kolekcji są odwrócone zamki w kurtkach, na które nadrukowane zostały napisy. Pojawią się tu także sprawdzone i charakterystyczne dla marki 5.10.15 funkcjonalne kurtki 2w1 lub 3w1.

You may also like

Zostaw komentarz