Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Mamuśkowy planer – zorganizuj się już dziś!

Mamuśkowy planer – zorganizuj się już dziś!

przez Redakcja
mamuśkowy planer dla mam dla kobiet

Organizacja czasu oraz odpowiednie zaplanowanie sobie działań pomagają na produktywne wykorzystanie całego dnia. Szczególnie ważne jest to, jeśli łączymy rolę mamy, pani domu, a czasem nawet kobiety pracującej na pełnym etacie. Doskonałym narzędziem pomagającym właściwie rozplanować działania jest planer. Dziś chcieliśmy wam zaproponować coś co przeznaczone jest właśnie dla typu kobiet, które łączą ze sobą wiele ról takich jak macierzyństwo, kariera zawodowa oraz zarządzanie domem. Jest to Mamuśkowy Planer, który stworzyła mama manager – pracująca mama prowadząca blog w internecie. 

Mamuśkowy planer dla każdej kobiety

Mamuśkowy Planer to książkowa wersja planeru dla mam, która posiada piękny i niepowtarzalny design. Planer zawiera 456 stron, w tym 365 kartek z dniami, które możemy dowolnie zapełnić ponieważ jest to bezdatowy planer, czyli możemy zacząć planowanie swoich działań w dowolnym dniu w roku.  W planerze znajdziesz:

mamuśkowy planer dla mam dla kobiet

  • Stronę tytułową z miejscem na wpisanie swoich danych.
  • Miejsca na wklejenie zdjęć z dziećmi.
  • Karty celów tygodniowych lub miesięcznych (zależy od Ciebie).
  • Karty dniowe, gdzie sama zaznaczasz dzień tygodnia, wpisujesz swój głowny cel i zadanie oraz listę zadań pozostałych. Bullety pozwolą Ci kontrolować ich wykonanie. To połączenie kalendarza z planerem i bullet journalem!
  • Każda karta pozwoli ci także wskazać sukces dnia i elementy, które można poprawić, zrobić efektywniej. Tym samym monitorujesz swoje wyniki i działania.
  • Karty dziennie mają miejsce na notatki.
  • Z planerem wdrożysz w życie zasady zarządzania projektami – znajdziesz w nim m.in. schemat ustalania priorytetów zadań wg Macierzy D. Einsenhowera czy kartę z miejscem na zmierzenie czasu danych czynności.
  • Planer zawiera także miejsce na listy zakupów, ważnych dat, wydarzeń, bilanse dzieci, szczepień, książek, filmów i innych ciekawych eventów.
  • Planer zwiera różową tasiemkę.

Mamuśkowy planer idealny na prezent

Jak już wspomniałam Mamuśkowy Planer dedykowany jest mamom, które nie tylko chcą efektywniej zarządzać swoim czasem, lecz również działać aktywnie, mądrze i monitorować swoje postępy. To doskonała opcja na prezent – nie tylko dla siebie, lecz również dla bliskiej ci kobiety, która również potrzebuję organizacji. Mamuśkowy Planer możecie zamówić na oficjalnej stronie internetowej mamymanager.  Kosztuje on 69 zł i w porównaniu z innymi planetami jest to naprawdę świetna cena. Polecamy!

You may also like

Zostaw komentarz