Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Aloha Life! Letnia kolekcja dla dzieci 4F Junior

Aloha Life! Letnia kolekcja dla dzieci 4F Junior

przez Redakcja

Kolekcja letnia 4F Junior Aloha Life! została zaprojektowana dla dzieci, które uwielbiają spędzać aktywnie wakacje. Pływanie, surfing i wiele innych aktywności to inspiracje dla projektantów 4F.

Palmy, szum oceanu, słońce i deska surfingowa były inspiracją do stworzenia ubrań Aloha Life!. Stroje kąpielowe i ubrania dla dziewczynek charakteryzują się jasnymi, nasyconymi kolorami i efektem farbowania w stylu tie-dye. Nawiązują równocześnie do podwodnego królestwa rozgwiazd, muszelek i rafy koralowej. Na niektórych ubraniach znaleźć można również nadruki przedstawiające tropikalne liście i kwiaty. Kolekcja zawiera zestawy jednoczęściowe z długim rękawem oraz komplety trzyczęściowe idealne do surfingu. W kompletach z długim rękawem zastosowano wykończenie UPF, które chroni przed promieniowaniem słonecznym.
4FJUNIOR_ALOHA_25.jpg

Projektując kolekcję Aloha Life!, zwracaliśmy szczególną uwagę na kwestie wygody i bezpieczeństwa. Zależało nam na zapewnieniu dzieciom odpowiedniej ochrony przed słońcem nawet w wodzie oraz komfortu i swobody ruchów podczas letnich aktywności. Równocześnie pamiętaliśmy, że skóra dzieci jest wrażliwsza niż skóra dorosłego, dlatego też ich ubrania powinny zakrywać trochę więcej ciała, by chronić je przed intensywnym promieniowaniem słonecznym

mówi Magdalena Wypych – Dyrektor Kolekcji.

Ubrania dla chłopców inspirowane są surferskim stylem życia. Pojawiają się na nich motywy ze świata podwodnego, takie jak: ośmiornice, rozgwiazdy czy ryby głębinowe. W skład kolekcji dla chłopców wchodzą luźne szorty kąpielowe, które sprawdzą się zarówno podczas aktywności w wodzie jak i na lądzie. Po wyjściu z wody wystarczy założyć koszulkę, aby chronić skórę przed promieniami słonecznymi.
Do którego teamu należysz Ty? Team surfing czy team deskorolka? W kolekcji znalazła się odzież sportowa idealna do noszenia na co dzień, ale również surfowania, czy jazdy na deskorolce. Bez względu na to jaką formę przyjmie wakacyjna przygoda ubrania Aloha Life! zapewnią dziecku odpowiedni komfort.
Kolekcja Aloha Life! jest już dostępna w sklepach 4F i na stronie 4f.com.pl.

You may also like

Zostaw komentarz