Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Biżuteria spersonalizowana dla mam

Biżuteria spersonalizowana dla mam

przez Redakcja

Biżuteria jest nieodłącznym elementem każdej z nas. Stanowi nie tylko piękny dodatek do całej stylizacji, lecz również pozwala nam na wyrażenie siebie. Dlatego często uwagę mam przykuwa biżuteria spersonalizowana, która jest upamiętnieniem najwążniejszych chwil w ich życiu – ślubu z ukochanym mężczyzną, czy narodzin najukochańszych dzieci. Na specjalnie dedykowanych powierzchniach zawieszek umieścić możemy imiona i/lub ważne dla nas daty. Jest to alternatywa dla modnego aktualnie trendu, jakim jest tatuowanie sobie imion dzieci. Biżuterię zawsze możecie ściągnąć 😉 Zrobimy dla Was przegląd dostępnych na rynku modeli.

Biżuteria spersonalizowana – naszyjnikimie.pl

Sklep ten oferuje ogrom personalizowanych naszyjników oraz bransoletek, które możemy dowolnie modyfikować. Możemy wybrać srebrny model, pozłacany 18k złotem, czy też połączony ze stylowym rzemykiem. Dostępne są naszyjniki/bransoletki z tak modnym w ostatnich latach znakiem nieskończoności, serduszkami, kółkami, a nawet postaciami chłopca/dziewczynki oraz dziecięcymi stópkami. Ceny są różne – jednak za taką przyjemność będziemy musiały zapłacić w zależności od modelu w granicach 100-300zł.

Biżuteria spersonalizowana – karobijouline.pl

Piękną i delikatną biżuterię do personalizacji znajdziemy również w ofercie Karo Bijou Line.  Z pewnością naszyjniki ze znakiem nieskończoności oraz ilością serduszek odpowiadającą ilości waszych maluchów (wraz z ich inicjałami) będą idealnym prezentem uhonorowującym trud waszego macierzyństwa. Koniecznie pokażcie je Waszemu partnerowi! 🙂 Dodatkowo marka oferuje na prawdę szykowny sposób opakowania – wraz z naszyjnikiem można przekazać wyjątkową wiadomość dla ukochanej osoby. Cenowo podobnie jak wyżej w granicach 100-200zł.

Biżuteria spersonalizowana – Lilou

Nie sposób nie wspomnieć również o ofercie marki Lilou, która była jedną z prekursorów personalizacji biżuterii. Tu także mamy bardziej eleganckie i stonowane modele, takie jak blaszki w kształcie serca, kółeczka, czy prostokąta. Co ciekawe – oprócz bransoletki, czy naszyjnika możemy zakupić pierścionek z podłużną personalizowaną blaszką, a także koczyki w kształcie kółek z zawieszką serduszkiem – oczywiście personalizowanym. Ładne to wszystko 🙂 Lilou również oferuje srebrną biżuterię, z ewentualnym pozłacaniem. Cenowo identycznie jak powyżej – 100-300zł.

Jeśli poszukujecie złotej biżuterii personalizowanej polecamy zapoznać się z ofertą YES oraz Apart – tam znajdziecie złote propozycje z możliwością graweru – oczywiście w odpowiednio wyższej cenie.

 

You may also like

1 komentarzy

bata 8 stycznia 2018 - 18:16

Super prezent dla młodej mamy! To jest fajny pomysł dla tatusiów przywożących swoje żony z porodówki 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz