Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Cool Club Wiosna 2020

Cool Club Wiosna 2020

przez Redakcja

Na nadchodzący sezon marka Cool Club przygotowała energetycznie kolorową i radosną kolekcję. Inspiracją dla projektantów była siła przyjaźni i dziecięca beztroska. Chodziło o stworzenie ubranek, w których maluchy i dzieciaki będą mogły swobodnie szaleć na hulajnogach czy placach zabaw i cel ten został osiągnięty. Oto kolekcja Cool Club Wiosna 2020.

Moc jest w nas!

Ciepłe, wiosenne dni są jeszcze piękniejsze, gdy spędza się je w gronie przyjaciół. Dlatego tematem przewodnim pierwszej wiosennej kolekcji Cool Club jest właśnie dziecięca przyjaźń i związane z nią pozytywne emocje. Tworzące ją ubranka kojarzą się z czasem wolnym, spędzanym na świeżym powietrzu i jednocześnie doskonale nadają się do takich aktywności. Wyróżniają je sportowe sylwetki i wygodne kroje w sam raz do zabawy na podwórku.

Dziecięca beztroska przejawia się także w kolorystyce kolekcji. Dominują optymistyczne, fluorescencyjne barwy połączone z delikatnym błękitem, różem i żółcią. Nie brakuje też kontrastujących akcentów.

Kolorowo i radośnie

Mówiąc o kolekcji „Trzymajmy się razem”, koniecznie należy też wspomnieć o motywach zdobiących ubranka. W przypadku chłopców projektanci postawili na:

• inspiracje różnymi dyscyplinami sportowymi np. koszykówką, piłką nożną i skateboardingiem,

• grafiki z dinozaurami i różnymi zwierzakami,

• dwustronne cekiny.

Natomiast na ubrankach dla dziewczynek zobaczymy:

• dinozaury i jednorożce,

• zabawne zwierzątka,

• tęczowe grafiki,

• kolorowe, lamparcie cętki.

Wspólnym motywem linii dziewczęcej i chłopięcej są inspirujące slogany, wśród których dzieciaki mogą dowolnie wybierać, by lepiej wyrazić siebie.

You may also like

Zostaw komentarz