Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Ekologiczne stroje kąpielowe Kappahl

Ekologiczne stroje kąpielowe Kappahl

przez Redakcja

Marka Kappahl zaproponowała nową linię strojów kąpielowych, która nie tylko wpisuje się w obowiązujęce trendy, lecz również jest pro-ekologiczna. The water world to zrównoważona kolekcja strojów kąpielowych marki Kappahl zainspirowanych morzem, która w całości powstała z materiałów pochodzących z recyklingu.

W ten sposób powstała zrównoważonych strojów kąpielowych, wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu, na przykład z sieci rybackich i butelek z tworzyw sztucznych. To, co może zaśmiecić przyrodę, staje się nową, zrównoważoną modą. A to oznacza powrót do zamkniętego obiegu – ze względu na morze i przyrodę. Kolekcja obejmuje stroje plażowe dla całej rodziny.

Co to jest odzyskany poliamid i poliester?

Materiały, które zostały poddane recyklingowi z produktów, które osiągnęły koniec cyklu życia, takie jak butelki z tworzyw sztucznych, sieci rybackie lub inne produkty z tworzyw sztucznych.

Dlaczego powinniśmy wybierać produkty z materiałów pochodzących z recyklingu?

Zmniejsza to zużycie kończących się surowców, takich jak ropa naftowa, i przyczynia się do zmniejszenia zużycia chemikaliów, wody i energii. Wykorzystanie materiałów wycofanych z eksploatacji i ponowne ich wykorzystanie w cyklu pomaga zmniejszyć degradację naszej przyrody i naszych mórz.

Jaki wpływ na środowisko mają Zrównoważone Stroje Kąpielowe?

Tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu i użyte do bardziej zrównoważonego stroju kąpielowego KappAhl pochodzą ze starych sieci rybackich i butelek z tworzyw sztucznych, które zamiast wylądować na śmietniku, mają nowy cel. Wykorzystując materiały z recyklingu, pomagamy zminimalizować wykorzystanie zasobów Ziemi, a tym samym zmniejszyć nasz negatywny wpływ na środowisko. Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do zmniejszenia zaśmiecania i przejścia w kierunku bardziej zrównoważonej modowej konsumpcji.

You may also like

Zostaw komentarz