Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Family Concept 5.10.15

Family Concept 5.10.15

przez Redakcja

Odkryjcie kolejną odsłonę linii Family Concept, czyli linii ubrań dla całej rodziny. W tym sezonie po raz kolejny projektanci 5.10.15. dołożyli wszelkich starań, aby produkty znajdujące się w linii spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagający członków rodziny – stawiających na komfort i wygodę noszenia, jak również na modny wygląd produktów.

W tym sezonie pojawiły się nowość, której dotychczas nie było linii – czapki dla każdego członka rodziny, są to czapki w kolorze granatowym oraz brązowym. Ponadto na linię składają się bluzy z długim rękawem i są to modele zarówno z kapturem jak i bez. Na wszystkich modelach pojawiają się charakterystyczne dla marki 5.10.15. autorskie grafiki oraz hasła na przykład „LIMITED EDITION”, „#OGARNIAM”. Jesienne propozycje są utrzymane w spójnej kolorystyce, w której dominuje granat, czerwień oraz stonowany szary i kremowy.

Family Concept to genialna propozycja dla całej super rodziny, zachęcająca do robienia rodzinnych zdjęć i wspólnej zabawy, która integruje każdego z jej członków. To także idealny pomysł na prezent zarówno dla świeżo upieczonych rodziców i ich maluchów, jak i osób, które lubią podkreślać podobieństwa pomiędzy małymi i dużymi członkami rodziny, bo jak wszyscy wiemy… rodzina górą!

You may also like

Zostaw komentarz