Start Stylowy dzieciakCo w sklepach H&M x Nathalie Lété

H&M x Nathalie Lété

przez Redakcja

Czy widziałyście już tropikalną kolekcję marki H&M? Nie da się bardziej wprowadzić w wakacyjny klimat! Wyjątkowe nadruki prosto z kolorowej dżungli uświetnią w tym roku nie jeden wyjazd. H&M podjęło współpracę ze światowej sławy paryską artystką Nathalie Lété, która maluje na ilustracjach, tkaninach, ceramice i obrazach. Kolekcja H&M x Nathalie Lété zawiera kilka kolorowych i poetyckich dzieł Lété, które możemy podziwiać jako nadruki na szerokiej gamie odzieży i akcesoriów dla dzieci. Kolekcja dostępna jest w wybranych sklepach na całym świecie, a także w sprzedaży internetowej od początku marca.

H&M x Nathalie Lété

Współpraca H&M x Nathalie Lété to kolekcja odzieży dziecięcej dla niemowląt i dzieci z szeroką gamą t-shirtów, kurtek, dżinsów, sukienek, kombinezonów, szortów i strojów kąpielowych. Znajdziemy tu kolorowe odciski zwierząt i kwiatów stworzone przez Nathalie Lété. Wszystkie jej projekty zaczynają się od ręcznie malowanych obrazów akrylowych, które następnie są pomysłowo łączone w celu stworzenia ciekawej i zabawnej historii. W ramach tej współpracy Héme Lété ożywiło tropikalną dżunglę z kameleonami i tygrysami, a także jej kultową reprezentację kwiatów z kotami, ptakami i królikami.

Współpraca H&M i Nathalie Lété

„W mojej pracy tworzę krainę fantazji dla siebie. Kraina, którą chcę dzielić się z innymi ludźmi, by mogli marzyć. Chodzi o kwiaty, zwierzęta, ptaki, naiwność i kolory. Chcę stworzyć kokon, który przynosi szczęście i harmonię dookoła. Relacje między różnymi elementami opowiadają historie- historie, które tworzą piękną atmosferę. Cieszę się, że mogę dzielić się swoim światem dzięki tej współpracy na całym świecie, razem z H&M.” Nathalie Lété, artystka.

„Natalie Lété i jej praca to coś, co podziwiamy od dłuższego czasu i cieszymy się, że współpracujemy z nią w tej kolekcji dla dzieci. Kolekcja jest zabawna i zachęcająca, a elementy naprawdę sprawiają, że czujesz się jak w botanicznym śnie. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się tą kolekcją z naszymi najmłodszymi fanami. ”Jennifer Helmer, dzieci projektantów Division w H&M.

Kolekcja H&M x Nathalie Lété dostępna jest w wybranych sklepach H&M oraz w sprzedaży internetowej. Śpieszcie się z kupnem, bo ubrania z tej linii znikają bardzo szybko ze sklepowych wieszaków, jak i tych wirtualnych.

You may also like

Zostaw komentarz