Start Gdzie na zakupy Zakupy online w LIDL – od dziś!

Zakupy online w LIDL – od dziś!

przez Redakcja
sklep online lidl zakupy online lidl zakupy internetowe lidl

Mamy dziś wielki dzień, na który czekało wiele kobiet w Polsce! Dlaczego? Bo właśnie dziś uruchomiono internetowy sklep dyskontu Lidl 🙂 Tak, tak – od dziś nie trzeba będzie rano walczyć o dziecięce ubranka, czy buty z resztą chcących je matek 🙂 Wystarczy zasiąść przed komputerem, na spokojnie we własnym domu i wybrać to, co nas interesuje. Zakupy online w LIDL czas start!

Sklep internetowy Lidl – co kupimy?

Niestety na razie nie zrobimy tam zakupów spożywczych, jednak kupimy wszystko to, co zalicza się do kategorii „non food”. Znajdziemy tu 8 kategorii takich jak: moda, warsztat i auto, dziecko, dom, kuchnia, sport i wypoczynek, zdrowie i uroda oraz ogród. Ceny w sklepie internetowym są identyczne jak w sklepie stacjonarnym. Pojawią się tu również nowe produkty i promocje – podobnie jak w sklepach Lidl w poniedziałki, czwartki i soboty. Marka zapowiada również, że w sklepie internetowym pojawią się oferty dedykowane wyłącznie klientom online. Sklep internetowy Lidl znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej Lidla.

sklep online lidl zakupy online lidl zakupy internetowe lidl

Dostawa zakupów LIDL

Wszystkie zamówienia dostarczane będą w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia za pośrednictwem firm kurierskich. Aktualnie możemy wybierać spośród kurierów Geis oraz InPost. Dostawa kosztuje 9,90, jednak jeśli zrobimy zakupy powyżej 149 zł – dostawa nie będzie kosztować nas nic. Nie ma możliwości odbioru osobistego w najbliższym sklepie. Za zrobione zakupy musimy zapłacić online za pomocą karty płatniczej, bądź też szybkiego przelewu. Podobnie jak w sklepie stacjonarnym, istnieje tu możliwość zwrotu zakupionego produktu w ciągu 30 dni od dnia otrzymania zamówienia. Żeby zwrócić kupiony produkt wystarczy wydrukować formularz zwrotu oraz etykietę, zanieść paczkę na Pocztę Polską i nadać ją bezpłatnie zwrotnie do nadawcy. Nie ma możliwości zwrotu zamówionego towaru online do sklepu stacjonarnego.

Zakupy online w LIDL

Skoro Lidl poszedł z duchem czasu, co niezwykle się chwali, czemu nie może zrobić tego Pepco? 😉 To już byłoby spełnienie marzeń większości polskich matek. Bez walki o dziecięce ciuszki w Lidlu i bez konieczności wychodzenia po tanie ubranka do Pepco. 😉

To jak drogie Panie – będziecie robić zakupy online w Lidl, czy może jednak pozostaniecie przy tradycyjnych zakupach stacjonarnych? Czekamy na Wasze opinie!

You may also like

Zostaw komentarz