Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Jesienne stylizacje dla dzieci

Jesienne stylizacje dla dzieci

przez Redakcja

Pogoda za oknem stała się już mocno jesienna. Nagle po wakacjach odkrywamy, że maluchy już bardzo wyrosły z jesiennych ubranek z ubiegłego sezonu. Rękawki są zdecydowanie za krótkie, nogawki zamiast sięgać kostek nieraz kończą się tuż za kolanem, a kurtki wyglądają jak pożyczone od młodszego rodzeństwa. Nie ma innej rady, aby zażegnać ten kryzys, niż udanie się na zakupy czy to do sklepu stacjonarnego, czy wygodnie usiąść w fotelu i zrealizować zakupy w sklepie internetowym. 🙂

Jesienne stylizacje dla maluchów

Dla maluchów na pierwsze chłodniejsze dni mogą się okazać się idealne bluzy lub sweterki. Sprawdzą się one fantastyczne przy ubieraniu na cebulkę. Ważne, żeby wybrane przez nas okrycia zapewniały maluchowi swobodę ruchu. Niezastąpiony może się też okazać bezrękawnik, który można jeszcze dodatkowo zarzucić na bluzę.

Kolejnym elementem o którym nie można zapomnieć uzupełniając jesienną garderobę najmłodszych to wygodne i kolorowe dresy lub leginsy. Dziewczynki pokochają modele z nadrukami lub naszywkami na kolanach, zaś dla chłopców może ciekawy dres z “BONUSEM”? 😉

Kurtki to coś czego nie możne zabraknąć w garderobach, to oczywisty jesienny MUST HAVE w szafach dzieciaków. Na nadchodzącą jesień proponujemy dla chłopców klasyczny granat, zaś dziewczynki pokochają kurki w odcieniach różu. ❤

5.10.15 Jesień 2020

W kolekcji jesiennej marki 5.10.15. tradycyjnie nie zabraknie modnych kolorowych ubrań i fasonów zgodnych z aktualnymi trendami. Proponowane stylizacje będą nie tylko modne, ale również wygodne, zapewniające swobodę ruchu!

Małe dziewczynki zachwycą się delikatnymi odcieniami różu, bieli oraz szarości zestawionych z intensywnymi barwami, czerwieni i grantu denimu. Te większe docenią sportowy look i ciekawe fasony zaproponowane przez naszych projektantów. Wielkie zainteresowanie mogą wzbudzić cieszące się ogromną popularnością aplikacje z dwustronnych cekinów, holograficzne nadruki i zadruki „allover” – pojawiające się na całym ubraniu.

Najnowszą kolekcje 5.10.15. pokochają chłopcy, którzy lubią gamingowe klimaty. Na ubraniach znajdują się liczne nawiązania do gier w postaci nadruków padów do gry lub grafik z „pixelami” oraz napisów np. „What’s your game?” lub „Player”. W kolekcji zagoszczą kolory, które lubią chłopcy: szary, niebieski oraz czerwony uzupełnione o inne akcenty kolorystyczne.

W kolekcji nie zabranie kurtek idealnych na jesienne dni! Dziewczynki odnajdą w niej lubiane kurtki parki oraz dłuższe ciepłe płaszczyki, zaś chłopcy modne bomberki lub pikowane kurtki z kapturem.

You may also like

Zostaw komentarz