Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Ubrania dla nastolatków 5.10.15

Ubrania dla nastolatków 5.10.15

przez Redakcja

Nastolatki to już nie dzieci. Doskonale widać to podczas kupna nowych ubrań. Nastolatek nie chce ubierać się już w sklepach dla dzieciaków, a w sklepach dla dorosłych najczęściej nie ma jeszcze na niego rozmiaru. Dlatego znane marki z odzieżą dziecięcą odpowiadając na to zapotrzebowanie rynkowe wprowadzają do swojej oferty linie dedykowane specjalnie dla nastolatków. Tak właśnie zrobiła dziecięca marka 5.10.15 tworząc linię Lincoln&Sharks zawierającą ubrania dla nastolatków.

Ubrania dla nastolatków 5.10.15

Lincoln & Sharks to linia produktów przeznaczona dla stylowych nastolatków w wieku 8-12 lat, którzy noszą rozmiary od 134 do 164, ponadto część produktów można w niej znaleźć w rozmiarze nawet 170. Co sezon projektanci tworząc linię stawiają na nowoczesne modele oraz grafiki, które pasują charakterem do młodych odbiorców, zaś pojawiająca się kolorystyka zawsze jest zgodna z aktualnie obowiązującymi trendami. Dodatkowo każdego sezonu w linii znajdują się zarówno propozycje o niezobowiązujących charakterze, jak również takie, które będą pasować na wydarzenia o formalnym charakterze.

Ubrania dla nastolatek 5.10.15

Tej jesieni nastolatki pokochają, blokowe zestawienia kolorów zarówno tych intensywny, ale także czerni, bieli lub szarości. Kolekcja dla dziewczyn została zaprojektowana z myślą o dowolnym mixowaniu produktów, dzięki czemu z ubrań w niej zawartych można tworzyć liczne stylizacje. Na szczególną uwagę zasługują bluza oraz sukienka z grubej bawełny, które nie tylko otulą ciepłem podczas jesiennych dni, ale również zapewnią modny wygląd.

Ubrania dla nastolatków 5.10.15

Modni chłopcy tej jesieni postawią na niezastąpione bluzy oraz trendy t-shirty! Bluzy zarówno te w wygodnej wersji z kapturem, ale również ultra modne o kroju bomberki, sprawdzą się jako element jesiennej garderoby. Niezastąpione okażą się t-shirty z nadrukami w klimacie gamerskimi oraz graficznym charakterze, które z łatwością można wkomponować w większość stylizacji.

You may also like

Zostaw komentarz