Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Jestem mamą, czyli niezbędnik kobiety karmiącej!

Jestem mamą, czyli niezbędnik kobiety karmiącej!

przez Redakcja
karmienie dziecka z piersi

Macierzyństwo to najpiękniejszy, choć i bardzo trudny okres w życiu obojga rodziców. Zmęczenie przeplatające się z odrobiną niepokoju oraz brak snu dają się we znaki, jednak całe to uczucie mija, gdy na twarzy niemowlaka rysuje się piękny uśmiech od ucha do ucha. W jakie akcesoria powinna zaopatrzyć się świeżo upieczona mama? Przekonajmy się!

Otul mnie – miękki szalik do karmienia

Bliskość jest bardzo ważna na każdym etapie rozwoju dziecka, a w tym początkowym – szczególnie. Karmienie piersią pozwala na to, by tę więź z maluchem budować, dlatego tutaj potrzebujemy akcesoriów najwyższej jakości. Jednym z takich elementów jest szalik do karmienia niemowlaka, który posiada wiele zastosowań, bowiem może on służyć jako modny dodatek dla mamy, który w czasie karmienia pozwoli jej otulić malca. Wygodny, poręczny, miły w dotyku i przewiewny – czego chcieć więcej?

Laktator manualny – dyskretny przyjaciel każdej mamy karmiącej

Mamy karmiące nie mają łatwego zadania do wykonania. Na szczęście, nie zostają same w tym problemie, bowiem na rynku dostępnych jest mnóstwo akcesoriów, których celem jest ułatwienie im codziennego funkcjonowania. Jedną z tych rzeczy jest laktator manualny, który posiada 2 oddzielne fazy odciągania:

  • FAZA I – szybkie odciąganie, by stymulować i pobudzić wypływ pokarmu
  • FAZA II – wolniejsza i głębsza, by maksymalizować i wydłużać wypływ pokarmu

Odciąganie pokarmu z piersi to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy bezpośrednie karmienie maluszka jest niemożliwe. W parze z tym urządzeniem, idą woreczki do przechowywania pokarmu. Wykonane z polietylenu przeznaczonego do kontaktu z żywnością to bezpieczne miejsce, które ułatwi życie obojgu rodzicom.

Jak każda inna rzecz, która wiąże się z „jedzeniem” małego człowieczka, laktator musi być odpowiednio czyszczony. W tym przypadku niezawodny jest płyn do czyszczenia laktatora oraz jego akcesoriów. Powstały na bazie bezpiecznych, unikatowych i wydajnych środków czyszczących z roślin, rozbija resztki białek i tłuszczów znajdujących się w mleku matki.

karmienie małego dziecka

Ratunek dla świeżo upieczonych rodziców

Pierwsze tygodnie po porodzie to piękny, a jednocześnie trudny okres dla rodziców. Zmiana z jaką się wiąże powitanie malca na świecie jest przerażająca, a jednocześnie pełna radości. W trosce o swój komfort oraz o wygodę niemowlaka, warto zaopatrzyć się w powyższe akcesoria, gdyż zapewne nie raz uratują świeżo upieczonych rodziców. Skuteczny plan B? Z takim zapleczem możecie śmiało go obmyślać!

You may also like

Zostaw komentarz