Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Mohito #mistrzowskapomoc kolekcja na mundial

Mohito #mistrzowskapomoc kolekcja na mundial

przez Redakcja
#mistrzowskapomoc mohito limitowana kolekcja

Mohito po raz kolejny angażuje się w akcję charytatywną – tym razem jest ona połączona ze zbliżającym się mundialem. #mistrzowskapomoc polega na zakupieniu koszulek wspierających naszych zawodników na Mistrzostwach Świata – koszulki z napisami tematycznymi już dostępne są w salonach Mohito! Połowa zysku z każdej sprzedanej koszulki wesprze działania fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Co zawiera kolekcja na mundial?

Koszulki Mohito na mundial

#mistrzowskapomoc mohito limitowana kolekcja#mistrzowskapomoc mohito limitowana kolekcja#mistrzowskapomoc mohito limitowana kolekcja#mistrzowskapomoc mohito limitowana kolekcja#mistrzowskapomoc mohito limitowana kolekcja#mistrzowskapomoc mohito limitowana kolekcja

Wszystkie koszulki w ramach akcji #mistrzowskapomoc są białymi t-shirtami z biało-czarno-czerwonymi nadrukami. Możemy wybrać bluzkę z napisem Polska, Team Polska, Kto wygra mecz?, czy play with your heart. Ubrania te świetnie sprawdzą się podczas mundialowych meczy, ale także na co dzień 🙂 Każda patriotka powinna mieć choć jedną bluzkę w swojej garderobie! Bluzki są kobiece i eleganckie, zaś nadruki połyskujące i pięknie mieniące się w słońcu 🙂 Koszt jednej bluzki – 39,90zł.

Koszulki na mundial dla dziewczynek

#mistrzowskapomoc mohito limitowana kolekcja#mistrzowskapomoc mohito limitowana kolekcja

Mohito zadbało również o swoje najmłodsze klientki. Każda mała dama, która nosi przynajmniej rozmiar 104 może również wziąć udział w #mistrzowskapomoc 🙂 Bowiem kolekcja mundialowa obejmuje nie tylko koszulki dla dorosłych kibicek futbolu, lecz również dla tych mini kibicek 🙂 Teraz możecie nabyć koszulkę dla siebie i córeczki i wspólnie kibicować naszym! A jednocześnie pomagać dzieciakom z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę 🙂

Akcja charytatywna #mistrzowskapomoc

Twarzą akcji charytatywnej #mistrzowskapomoc została Dominika Grosicka, piękna żona reprezentanta Polski w piłce nożnej – Kamila Grosickiego. Jak wspomnieliśmy połowa sumy ze sprzedaży każdej koszulki zostanie przekazana dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Oto misja Fundacji:

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) działa od 1991 roku.
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości.
Chronimy dzieci przed krzywdzeniem i pomagamy tym, które doświadczyły przemocy, by znały swoje prawa, wierzyły w siebie i cieszyły się życiem.
Realizując naszą misję:
Oferujemy krzywdzonym dzieciom i ich opiekunom pomoc psychologiczną i prawną.
Uczymy dzieci, jak mogą uniknąć przemocy i wykorzystywania.
Uczymy dorosłych, jak traktować dzieci/co mogą zrobić, żeby nie były krzywdzone.
Informujemy dorosłych, jak reagować, gdy podejrzewają, że dziecku dzieje się krzywda.
Wpływamy na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka.

Jeśli Ty również chcesz wziać udział w akcji #mistrzowskapomoc ruszaj do Mohito lub zrób zakupy online!

You may also like

1 komentarzy

Mundial 2018 - ubrania piłkarskie Reserved | dzieciakowelove.pl 15 czerwca 2018 - 17:41

[…] Jeśli śledzicie nasz portal wiecie, że piłkarskie kolekcje pojawiły się między innymi w Mohito oraz Endo. Dziś mamy dla Was propozycje marki […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz