Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Reserved Kids Ulubieni Bohaterowie z bajek

Reserved Kids Ulubieni Bohaterowie z bajek

przez Redakcja

Dzieciaki kochają bajki, a swoich ulubionych bohaterów o wiele dłużej, niż skończy się bajka! Dlatego limitowane kolekcje z bohaterami bajek cieszą się ogromną popularnością za każdym razem, gdy tylko pojawią się w sklepach. Dziś mamy dla was nową kolekcję Reserved Kids Ulubieni Bohaterowie z bajek. Limitowana linia podzielona została na część dziewczęcą i chłopięcą. Sprwdźmy jakich bohaterów spotkamy w Reserved.

Ubrania z bohaterami bajek dla dziewczynek

Największą część kolekcji Reserved Kids Ulubieni Bohaterowie z bajek na dziale dziewczęcym stanowią ubrania z różową panterą. Znana z filmów i kreskówek zabawna postać w ulubionym dziewczęcym kolorze, doskonale wpasowała się w gusta małych księżniczek. W Reserved znajdziemy urocze sukienki z różowym zwierzem, a także hit ostatniego sezonu – t-shirty ze zmiennymi cekinami! Skoro mowa o dziewczynkach nie można było zapomnieć o kochanej przez nie Elzie z Krainy lodu. Oprócz ubranek z lodową bohaterką znajdziemy w Reserved również czapeczkę z doczepionym długim warkoczem oraz uroczą torebkę na dziecięce skarby. Co jeszcze? Nie zabrakło tu również innej bohaterki Disneya – Roszpunki oraz stylowych czapek z Myszką Mickey, a także słodkiego kociaka Pusheen oraz zabawnych emotikonów z The Smiley World. Wybór jest naprawdę ogromny!

Ubrania z bohaterami bajek dla chłopców

Chłopięca odsłona kolekcji Reserved Kids Ulubieni Bohaterowie z Bajek to głównie ubrania, bielizna i dodatki z superbohaterami Marvela – Kapitanem Ameryką, Spidermanem oraz Hulkiem. Oprócz kolorowych t-shirtów w kolekcji znajdziemy kąpielowe szorty oraz dwuczęściowe piżamy. Nie zabrakło tu także czapek typu full-cup oraz przydatnych saszetek typu nerka. Oprócz superbohaterów w chłopięcej części nowej kolekcji Reserved znajdziemy  bohaterów z bajki o Myszka Mickey, Star Wars oraz Simpsonowie. Dostaniemy tu także elementy garderoby z zabawnymi emotkami The Smiley World 🙂

Limitowana kolekcja Reserved Kids Ulubieni Bohaterowie z Bajek dostępna jest zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak również za pośrednictwem sklepu online marki. Ceny w większości kształtują się w granicach 20-40zł. Droższe są jedynie bluzy i buty.

You may also like

Zostaw komentarz