Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Newbie Room – nowa kolekcja Newbie

Newbie Room – nowa kolekcja Newbie

przez Redakcja

Aby uczcić pierwszą dekadę, marka Newbie wprowadza na rynek zupełnie nową, designerską kolekcję wykonaną z ekologicznych materiałów – Newbie Room. Ponadto, Newbie we współpracy ze szwedzką marką Boråstapeter zaprezentują nową kolekcję tapet, Newbie Wallpaper.

TAPETY NEWBIE WALLPAPER

Z okazji jubileuszu 10-lecia marka Newbie nawiązała współpracę z jedną z najbardziej znanych w Szwecji i na świecie marek produkujących tapety, Boråstapeter. Newbie Wallpaper, bo taką nazwę nosi kolekcja 32 tapet w pastelowej gamie odcieni, łącznie aż 15, będzie miała swoją odsłonę 4 lutego br. Dzięki nim pokój każdego dziecka zamieni się w magiczny ogród pełny pięknej roślinności oraz zwierząt i przemieni się w miejsce idealne zarówno do zabawy, nauki, jak i snu.

Tapety do pokoju dziecięcego

Wzory tapet pochodzą z poprzednich kolekcji Newbie i zostały ręcznie narysowane przez zespół projektowy marki. Motywy pochodzące z dziecięcych ubranek, zabawek i natury zyskały nowe życie, tym razem, jako tapety. Ich wzory idealnie komponują się z ofertą Newbie Room, dzięki czemu kolekcja, stworzona na dziesięciolecie marki, wypełni cały pokój dziecięcy.

Tapety produkowane są w fabryce marki, Boråstapeter w Borås, gdzie tak jak w KappAhl, kładzie się nacisk na zrównoważony rozwój. Produkty wytwarza się bez użycia jakichkolwiek niebezpiecznych substancji i przy możliwie najmniejszym wpływie na środowisko. Wszystkie użyte przy produkcji barwniki oparte są na wodzie, a materiały pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony w Europie Północnej.

POKÓJ NEWBIE

Na początku lutego swoją odsłonę będzie miała również kolekcja Newbie Room, wykonana wyłącznie z ekologicznych materiałów. W ofercie znajdą się zarówno produkty do spania, w tym pościel z bawełny organicznej oraz poduszki, jak i produkty do przechowywania zabawek np. kufry, kosze z tkanin, a także maty do zabawy z motywami zwierzęcymi oraz plakaty. Dzięki kolekcji Newbie każdy będzie mógł stworzyć bajkowy świat w swoim domu.

Kolekcja Newbie Room składa się z 21 produktów wykonanych z ekologicznych materiałów, w tym z bawełny organicznej, a ich ceny rozpoczynają się od 50 zł. Kolekcja dostępna będzie od 4 lutego w sklepach stacjonarnych oraz na stronie KappAhl.com/Newbiestore.com.

You may also like

Zostaw komentarz