5.10.15 Zima 2020

przez Redakcja

Dzisiaj pierwszy dzień ferii zimowych! Jesteście na nie gotowi? Walizki zapakowane? A może dopiero planujecie wyjazd i zastanawiacie się gdzie możecie kupić wyjątkowe spodnie i kurtki narciarskie w najatrakcyjniejszych cenach? Sprawdźcie ofertę z kolekcji 5.10.15 Zima 2020 bo właśnie trwa wyprzedaż -70%, a to oznacza tylko jedno: wysokiej jakości stroje narciarskie za bezcen!

Stroje narciarskie 5.10.15

Dzieci kochają zabawę na śniegu, a my dbamy o to, żeby mogły z niej korzystać w pełni bez ryzyka przeziębienia czy przemoczenia. Kurtki i spodnie narciarskie 5.10.15 doskonale ochronią je przed chłodem i wilgocią. Są wykonane z trwałych i odpornych na zniszczenie materiałów, które dodatkowo skutecznie chronią przed podmuchami wiatru i nie przepuszczają wody. Marka zadbała także o praktyczne rozwiązania, które sprawią, że szusowanie będzie jeszcze przyjemniejsze, np. kieszonki na skipass, dzięki czemu będzie on zawsze pod ręką.

Kurtki narciarskie 5.10.15

Wszyte polarowe podszewki sprawiają, że noszenie kurtek narciarskich od 5.10.15. jest niezwykle przyjemne. Stroje mają zróżnicowaną kolorystykę- znajdziecie propozycje w barwach klasycznych, ale też bardzo intensywnych, co pomoże z łatwością namierzyć Waszą pociechę na narciarskim stoku! Bardzo ważne jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego warto wybierać modele wzbogacone o elementy odblaskowe, które zapewniają dobrą im dobrą widoczność po zmroku. Dzięki temu możecie wspólnie szusować nie tylko w ciągu dnia, ale też po zachodzie słońca. Stroje 5.10.15 są nie tylko praktyczne – doskonale wpisują się w zimowe trendy w modzie! Czego chcieć więcej? 🙂

You may also like

1 komentarzy

Iga 12 stycznia 2020 - 23:08

Jutro idę na zakupy. Pozdrawiam 😍

Odpowiedz

Zostaw komentarz