Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Nowe pluszaki IKEA – zaprojektowane przez dzieci

Nowe pluszaki IKEA – zaprojektowane przez dzieci

przez Redakcja
ikea sagoskatt pluszak zabawka

Biedronka ma swoje słodziaki, a w sklepach IKEA pojawiła się nowa kolekcja pluszaków SAGOSKATT. Bez żadnych naklejek możecie je kupić za 19,99zł a ich wymyślność powala słodziaki na kolana. Dlaczego? Ponieważ są to pluszaki zaprojektowane przez głównych nabywców, czyli.. dzieci 🙂

Na tegoroczny konkurs rysunkowy na pluszaka wpłynęło 87 tys. zgłoszeń od dzieci z całego świata. Wybrano kilka projektów i na ich podstawie stworzono limitowaną kolekcję SAGOSKATT. Jest już dostępna w sklepach, a cały dochód ze sprzedaży kolekcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Kolekcja SAGOSKATT IKEA zawiera 5 przyjaznych postaci, które Twoje dziecko pokocha! Już teraz miło nam przedstawić Wam jeżodinozaura, różowego jednorożca, potwora, kolorowego rekina i fokę Undę 🙂

Odkryj dżunglę z jeżodinozaurem

ikea sagoskatt pluszak zabawka jeżodinozaur

„Narysowałam stworka, który jest połączeniem jeża, dinozaura i potwora. Kotten je wyłącznie owoce i ma bardzo mocne pazury, których używa do wspinania się po drzewach. Mieszka w dżungli lub lesie deszczowym, gdzie jest mnóstwo tropikalnych owoców i lubi gorący klimat”, mówi ośmioletnia Greta, która narysowała pluszaka Kotten.

Lataj w chmurach z Różowym Jednorożcem

ikea sagoskatt pluszak zabawka jednorożec

„Narysowałam różowego jednorożca – ma na imię Różowy Jednorożec i uwielbia latać po niebie. Mam nadzieję, że inne dzieci na świecie będą mogły się bawić moim pluszakiem razem ze mną”, mówi pięcioletnia Peixin.

Wymyślaj psoty z przyjaznym Potworem

„Chciałem po prostu narysować coś fajnego, dlatego narysowałem potwora”, mówi ośmioletni Runar. „Ma na imię Potwór i całymi dniami mówi śmieszne rzeczy, droczy się i wygłupia”.

ikea sagoskatt pluszak zabawka potwór

Pływaj po morzach z kolorowym rekinem

Dziewięcioletnia Jimin mówi: „Narysowałam rekina, bo uwielbiam pływać i chciałabym kiedyś popływać z małym rekinem. Myślę, że całymi dniami przemierza morza i oceany”.

ikea sagoskatt pluszak zabawka rekin

Pluskaj się z foką Undą

ikea sagoskatt pluszak zabawka foka unda

„Moja foczka ma na imię Unda”, mówi ośmioletnia Natalia. „Unda jest bardzo miła, a kiedy jest szczęśliwa, klepie się płetwą po brzuszku. Potrafi robić wiele fajnych sztuczek, takich jak podrzucanie ryby na nosie. Ryby to jej najlepsi przyjaciele, dlatego Unda zawsze nosi jedną w kieszeni”.

You may also like

Zostaw komentarz